O2 tüpüyle pcp dolumu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar elimde bir adet 10 lt lik O2 tüpü mevcut acaba scuba tüpü yerine bununla doldurabilirmiyim tüfeğimi cehaletimi mazur görün

O2 tüplerinde yüksek basınç olur mu doldurabilir mi yani

• O2 tüpünün basıncı yüksektir fakat vanaları ve tüpün dişleri bizim aparatlara uymaz, ayrıca kimse de bu tüpe dolum yapmaz. Ayrıca PCP tüfeğe oksijen basmak ÖLÜMCÜL sonuçlar (PATLAMA VE ALEV ALMA) gibi sonuçlar DOĞURUR. (DOĞURABİLİR DEMİYORUM) O yüzden bu işten bir kazaya uğramadan vazgeçin.

Bkz. O2 basılmış bir PCP silahın ateşlendikten sonraki hali, kullanıcı ağır yaralanmıştır.

[Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/blog/images/201-left-web.jpg]

Resim ekleyince olayın ciddiyeti daha iyi anlaşılır dedim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TheNightHawk ().

• eyvallah resim harbiden aydınlatıcı oldu. ayrıca konuyu açtıktan sonra forumda benim sorumu soran bi kaç konu daha okudum yani cevabımı aldım. ve sahibinden de bi kaç scuba tüpü ilanını favorilerdim...

teşekkürler resim için.