sumatra 36 metre durbunsuz ayakta desteksız sıseyı delıp gectı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/23trzlt.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/xe0ppy.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i56.tinypic.com/2afhd6p.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/23trzlt.jpg]

Evet aynen 6.35 ile delip gectı.bu tufek benım ıcın yaratılmıs hahaha aynı sekılde bır sıse daha deldım kardesım getırırken yere dusurdu parcalandı.mesafe 36 metre ve ayakta durbunsuz gez göz ıle atıldı.dusuk gucte sasırdım dogrusu

• Yanlış anlamayında normal bir durum değil mi :) En dandik havalı tüfek bile 36 metreden şişe kırar diye biliyorum. Mod99 bile 200 metreden kırıyor.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Normal havalılar şişeyi paramparça eder..6,35 çaptaki bir tüfeğin aşırı hızla hedefi delip geçmesi olağan birşey değil..
    Saygı ve sevgilerimle..

Gamo Whisper-X .177 + Nikula 4*32

Ekol Aras Magnum 9mm

agtagtagt

• Normal havalılar şişeyi paramparça eder..6,35 çaptaki bir tüfeğin aşırı hızla hedefi delip geçmesi olağan birşey değil..
    Saygı ve sevgilerimle..

+1

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• evet 6.35 sumatra şişeyi delerek iyi iş çıkarmış. yalnız o tombul bira şişelerinin ya orası yada biraz daha altı ve şişenin birleştirme noktası değilde diğer tarafı olmasınında delip geçmesinde payı var..

• Yanlış anlamayında normal bir durum değil mi :) En dandik havalı tüfek bile 36 metreden şişe kırar diye biliyorum. Mod99 bile 200 metreden kırıyor.

Merhaba ,
    siz oradaki olayı anlamadınız sanırım.Şişeyi co2 tabancada kırıyor.genelde 4,5 calıbre şişe deler 6,35 için biraz farklı bir durum var orada onu anladığınızda bu hobide biraz daha yol almış olacaksınız saygılar

• +1

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• :D Yıllar sonra gelen cevap :) Bende dediğinizi tahmin etmiştim, fakat bunu mu demek istediniz yerine direk sormanın daha mantıklı olduğunu düşündüm :)

• :D Yıllar sonra gelen cevap :) Bende dediğinizi tahmin etmiştim, fakat bunu mu demek istediniz yerine direk sormanın daha mantıklı olduğunu düşündüm :)

:) sende haklisin uzun zamandir buraya giris yapmiyordum konulari hortlattim

• aletin hızı baya yüksek şişeyi kırmadan delip geçmiş olağan üstü performance

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• Condorun gücü daha bile fazla. Ama bence asıl mesele; Uzun mesafelerde isabetli olabiliyor mu acaba. Army arkadaşımız çok uzun denebilecek mesafelerde grup denemeleri yaptı ben etkilendim.

Uygun bir alan bulabilirsem uygun bir zamanda sumatra 6.35 ile 400 - 500 metre denemek isterim.

Bende bayadır girmiyordum, bu atıcılık hevesi bazen gidiyor, bazen geliyor. Çekmeyen tv gibi :)

• Mustafa hayırlı olsun gene sumatra 6.35 almıssın diyecektim ki tarihi kontrol ettim 8o biraz eski bir konuymus ... :)

• Mustafa güc onemli tabiki ama ben attıgımı vurunca daha cok mutlu oluyorum asırı guc icin atesli var :) aa bence gayet yeterli durumu musait olanın bitane guclu bir 6.35 i birde aa tarzı bi silahı olmalı bence ... ama benim icin oncelik isabet .. yakın mesafe icin crosman 2100 e bayılıyorum ben ..