Remington 4,5 mm Havalı Tüfek hakında bilgi istiyorum?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkafaşlar Remington 4,5 mm Havalı Tüfek nasıl? tüfek hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    1.7km/sn olarak okudum biryerde doğrumu?

• yanlış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ;kihhik, HATTA BAYA Bİ YANLI

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez

• sanırım bir sonraki sayfadaydı.bende remington genesisle ilgili bi başlık acmıştım.bir kac yorum yapıldı.istiyosan oku.ben 4.5 lugun hızını 1000 fps die biliyorum.veli beyin sitesinde de öle yazıyo başka sitelerde de.1,7 km/sn hic bi yerde okumadım.o olsa olsa ateşli tüfektir.yani gercek tüfeklerdedir.ii günler

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Black_Angel ().

• kendi sitesinde 1000 fps diyor 4.5 mm
    ancak www.okyanusmarket.com (kayseri) bu sitede 1.7 km/sn olarak okudum şuan site tadilatta olduğu için linkini veremiyorum siteyi yenilemişler.
    ancak baktığınızda sizde göreceksiniz.
    arkadaşlar hatta 3km/sn olarak yazmışlar işte size linki. siteyi yeniledikleri için google önbelleğindeki bölümün linkini veriyorum
    http://66.102.9.104/search?q=cache:g4CMbVcD0Q4J:www.okyanusmarket.com/catalog/product_info.php?products_id=1198+Remington+Genesis&amp;amp;hl=tr&amp;amp;ct=clnk&amp;amp;cd=6&amp;amp;gl=tr&amp;amp;lr=lang_tr</a>

• supersonic hızın yaklaşık 9 katı yani ;rofl.; bu adamlara diyecek bişi yok o zaman . kesinlikle palavra :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5