gerber 31-000751 bear Grylls Survival Series ultimate knife serrated edge

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar ben salih antalya dan forma ktılıyorum aradığım bıçak bu bulmam için yardım edermisiniz teşekkür ederim gerber 31-000751 bear Grylls Survival Series ultimate knife serrated edge

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen salih07 ().

• bi ara ebay de vardı ama ?

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• ebayden alın ...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• abilerim peki bu site güvenli mi? bide sipariş versem gümrükten geçer mi? :)

• arkadaşlar bu bıçağı sizin bildiğiniz türk sitesinden sipariş edebilirmiyiz :)

• arkadaşlar bu bıçağı sizin bildiğiniz türk sitesinden sipariş edebilirmiyiz :)

Ebay de her satıcı güvenli değildir, ayrıca satıcı gönderse bile gümrükten geçip geçmemesi şans işi. Bu bıçağı Türkiyeden de alabilirsin ama fiyatı 3-4 kat fazla.

Ben sana Bora bıçağın M 405, M 403, M 418 modellerini tavsiye ederim, üçünü de kullandım çok iyi bıçaklar. Bora bıçak ömür boyu garantilidir, kargo ile gönderiyorsun ücretsiz bileyleyip bakımını yapıyorlar, kırılırsa değiştiriyorlar. Mogan Bıçak, Sog, Kabar, Aitor un Türkiyedeki modellerine de bakabilirsin.
    Bir de şu başlığa bak Bıçak Bear Grylls Ultimate Survival Knife

• Ben Gerber Ultimate series bıçak getirttim yurt dışından.zaten forumda arama yaparsanız ilgili başlığı bulabilirsiniz.ben aldım ama açıkçası memnun kalmadım pek çünkü metal aksam üzerinde ki boya çok çabuk kalkıyor ve boya üzerinden bile paslanıyor.
    Ayrıca yüksek ihtimal gümrüğe takılır.ben şans eseri çıkardım gümrükten.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Konu nasıl sonuçlandı bilmiyorum ama ebaydan bıçak aldığınızda gümrükte takılma ihtimali çok fazla. Ayrıca bear Grylls serisi Türkiye' de satılıyor. Sizin istediğiniz model var mı bilimiyorum ama telefonla distribütörden bilgi alabilirsinz. Sanıyorum Eyüboğlu şirketi.