Ankara'nın ilk AA S410'u hayırlı olsun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hay ağzına sağlık polat kardeşim. Daha dün Ankara team olarak bunu konuşmuş idik.Arkadaşları Ankarada bir gün misafir etsek diye.. İnşallah o günleride görecegiz...

Bu aralar havalar kötüleşti: artık kış kapıda sayılır. Ama inşallah ilkbahara bir "Bolu Partisi" yapmak farz oluyor.

S&W 686-6

• Uyu uyu bu gün uyu yarın da uyu diğersi gün sabah kavuşacaksın silahına. ^^

bugünde hava güzeldi burada Mustafa ne atış yapardı :D

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ankara Ekibi güldür güldür gelecek abi yakında.. resimler video lar..

Ne kış ne soğuk , ne yağmur çamur durduramaz bizi......

Hele bizimkiler ile tek tip kıyafet konusunda bir karar verebilsek... Takım olarak aynı giyinmek hiçte fena olmayacak...... Tutamadım ağzımda baklayııı...

raptorx in çizgili gafur formasından yaptırın ,daltonlar tribi :D

• raptorx in çizgili gafur formasından yaptırın ,daltonlar tribi :D

bunu konuştuk aramızda ama ben Averal olmayı reddettiğimden, konu kapandı :D

.

ankarateam.png

• olurmu be hani şarkısını bile yaptım
    biz ankaraanın kovboyları aslanyürekli ... gibi :D

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen termopl ().

• bende hw 100 ile 500 metreden öküz vurdum diicem :D ayıpolucak

• bende hw 100 ile 500 metreden öküz vurdum diicem :D ayıpolucak

teorik olarak mümkün aslında, chairgun programına göre 24derecelik yatay açı ile benjamini atarsanız menzil 593yarda yani 542 metre.

.

ankarateam.png

• aynen öyle öküzü vurursun ama sinek kondu sanar :D

• aynen öyle öküzü vurursun ama sinek kondu sanar :D

usta onu bunu boşverde bu aletlerden sende ikiside var hangisi hoşuna gidiyor yani uzak bir yere gidecek olsan hangisini alırdın yanına yada birini geri verecek olsan hangisinden vaz geçerdin VE NİYE
    iki satır yazı ver be abicim

• ısız bi adada kalsan yanına alcağın üç şey ne ? sarışın,zenci bide japon manita alırdım :thumbup: hw mi kimselere vermem tarz meselesi kalite mühendislik harikası eksikleri de var ama onuda ben yaparım

• forumlarda falan cok ıssız adaya düşünce alacağın 3 şey sorusunu cevaplayan gördüm
    ama böyle cevap görmedim ya :D

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• usta onu bunu boşverde bu aletlerden sende ikiside var hangisi hoşuna gidiyor yani uzak bir yere gidecek olsan hangisini alırdın yanına yada birini geri verecek olsan hangisinden vaz geçerdin VE NİYE
    iki satır yazı ver be abicim

Fatih niyeti bozuyor gibime geldi... Yakında satılık HW100 ve alınık AA410 ilanı göreceğiz gibime geliyor ya. Dur bakalım... :)

S&W 686-6

• Akşamı zor ettim açıkçası arkadaşlar...

Şimdi eve geldim ve kargomu açtım...aman allahım bu ne güzellik... :thumbup: insanın sabaha kadar uyuyası geliyor :) koyun koyuna.....

Birazdan resimlerini veririm arkadaşlar... Hw100 ile AA arasında çok tereddütte kalmış idim..Lakin polat abininde dediği gibi satılık hw100 alınık AA dememek için güzel bir tercih yaptığım kanısındayım...

Kemal beyede site vasıtası ile TEŞEKKÜR etmek istiyorum.Çok yakından ilgilendi saolsun...

Mustafa Abiyide kesinlikle unutmamak lazım...O'nun emekleri nasıl ödenir bilinmez....

Herkese çok ama çok kereler teşekkürler.....

• ısız bi adada kalsan yanına alcağın üç şey ne ? sarışın,zenci bide japon manita alırdım :thumbup: hw mi kimselere vermem tarz meselesi kalite mühendislik harikası eksikleri de var ama onuda ben yaparım

bu eksiklikler sizce ne? neleri yapıcaz?

.

ankarateam.png

• Official Post

Ne yapacakki,bu silaha yapılacak iki şey biri gücünü artırmak,ikincisi tüp kapasitesini artırmak. 8)

• Official Post

Ya gmby Mustafa'nın AA S410 silahı hakkında izlenimlerini yazsa da faydalansak hani. :thumbup: