gamo whisper-x 5.5 kalibre 10 metre atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yer probleminden dolayı 10 metreden fazla yer olmadığı için 10 metre ile sınırlı kaldım:(

taskonun 15 tl lik 4*20 dürbünü sıfırlamaya çalışırken kullandığım kağıtların bir kısmı.

yazın nasip olurda köye gidebilirsem 25-50-75 metre gibi denemeleride yapabilirim.

[Resim Engellendi: http://c1110.hizliresim.com/q/m/16tz.jpg]
    [Resim Engellendi: http://c1110.hizliresim.com/q/m/16rh.jpg]
    [Resim Engellendi: http://c1110.hizliresim.com/q/m/16t6.jpg]

Gamo Whisper X -5.5

• Silahı kullanmadığım için hiç bir şey söyleyemem ama, bu pelletle bu atışlara helal olsun demekten başka bir şey söyleyemem.
    Bence yaylı ve bu pelletler için süper sonuç.
    Tebrikler.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Silahı kullanmadığım için hiç bir şey söyleyemem ama, bu pelletle bu atışlara helal olsun demekten başka bir şey söyleyemem.
    Bence yaylı ve bu pelletler için süper sonuç.
    Tebrikler.

teşekkür ederim.atış yaparken tüfeğin sarsıntısının ve sesinin çok az olması hedefi vurmayı kolaylaştırıyor. dürbünü sıfırlamak baya uğraştırdı 15-20 pellet sıfırlama için boşa gitti malesef.

birde internette izlediğim bir video vardı.onuda uygulama fırsatım oldu,şöyleki;pelletlerdeki yiv-set izlerinin nasıl olduğunu öğrenebiliyorum yaklaşık yarım metre yüksekliğinse su dolu bir kaba diklemesine atış yapıyorum ve pelletleri sudan alınca üzerinde yiv izleri çok güzel gözüküyor

50 metredeki atışlarının nasıl olacağınıda merak ediyorum.

Gamo Whisper X -5.5

• Namludan pelleti temizleme harbisiyle arkadan ittirerek te geçirebilirsin.

Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD

• Namludan pelleti temizleme harbisiyle arkadan ittirerek te geçirebilirsin.

peki pelleti namludan yavaşca çıkartıcağımız için yiv lerin pellet üzerindki izleri ile gerçek atıştaki izleri aynı olur mu?

birde tüfeğin ucundaki sabit susturucu olduğu için pellet susturucu içinde takılabilir.

Gamo Whisper X -5.5

• peki pelleti namludan yavaşca çıkartıcağımız için yiv lerin pellet üzerindki izleri ile gerçek atıştaki izleri aynı olur mu?

birde tüfeğin ucundaki sabit susturucu olduğu için pellet susturucu içinde takılabilir.

İzler biraz daha uzun olur sadece. Fakat susturucunun içinde parçalar varsa, takılması muhtemel.

Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD