AnkaraTeam 22 Ekim 2011 Erken Gelen Katılır 50m Puanlı Müsabakası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sizlerle harika bir sabah geçirdim. Erdeme bu yarışmayı düzenlediği için çok teşekkür ederim. Gelecek sefere Erdem'in dediği gibi kağıtlara FT basıp yarışalım.

AA S410 + NikkoStirling 4-16x44 Targetmaster

Hatsan BT65

• katılan herkese teşekkürler, güzel bir gün ve güzel bir müsabaka oldu, her ne kadar yine hedefte olsamda masa başı oyunları işe yaramadı :)

Erdinç nerde yahu ;şrofls;.

öğrenecek öğrenecek ....

Erdem abi bu arada fotolar için teşekkürler ellerine sağlık ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• herkese yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. çok güzel bir gündü. tekrar görüşmek üzere :)

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Çok güzel bir gün geçirdik, herkese teşekkürler, Erdem abi resimler için sana ayrı bir teşekkür. Nasip olursa haftayada bir organizasyon yapalım. Erdem abi sanırım öncülük eder.

A-TAKIMI

• Fotoğraf makinasıyla ilgili bir sıkıntıdan dolayı resimleri ekleyemedim. Yarın halledip ekleyeceğim resimleri. Saygılar

• Bu arada yarın sabah erken bir buluşma mı yapsak?

• Sabah eken saatlerde gerçekten tatlı bir ayaz vardı, bekçi misali olacaktık nerdeyse :) Bu hava şartlarında iyi puanlar bence. Ayakta atışlarda benim grup iyiydi ama yukarıda çıktı. Sıfırlama almaya üşendim doğrusu. Bundan sonra 9 da başlasın yahu bu buluşmalar. sonuç itibariyle güzel kalabalık ve keyifli hoş sohbet bir buluşma oldu.Uzun zamandır katılamayan dostlarımızı da bu vesileyle görmüş olduk. Fotoğralar için de ayrıca teşekkürler Erdem Abi.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ben gelemem valla yarın, evli olanların da gelebileceğini sanmıyorum . Ne demek istediğimi evlenince anlarsın artık sen de Mehmet :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Bu arada yarın sabah erken bir buluşma mı yapsak?

ben 7de ordayım :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bulusmalar gercekten cok hosuma gıdıyor en kısa surede bende tufegimi alıp aranızda olmaktan mutluluk duyarım abılerım . Tebrik ederim hepinizi :)

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• Belli ki çok zevkli bir yarışma olmuş.Başta 1. olan Serdar olmak üzere herkese tebrikler. :D

FİLİNTALAR GRUBU

• Bulusmalar gercekten cok hosuma gıdıyor en kısa surede bende tufegimi alıp aranızda olmaktan mutluluk duyarım abılerım . Tebrik ederim hepinizi :)

buluşmaya gelmek için tüfeğinizin olması şart değil ilk önce gelin silahlar hakkında bilgi sahibi olun daha sonra seçiminizi yaparsınız.yeni katılımcılara her zaman kapımız açık :

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Taylan abi bende seni tebrik ediyorum , birinciyi tebrik eden tek sen oldun :D , ben bu adamlara ne yaptım yahu ;şrofls;.

AA S410 5,5

• Buluşmanız çok güzel olmuş Maşallah... Birinciyi, ikinciyi, üçüncüyü ve herkesi tebrik ederim. Elinize sağlık diyorum.

Saygılarımla

• ne ben ne de çakma keleş resimlerde yokuz yav. on dakka uğrayıp kaçanlara iyi gözle bakılmıyor galiba g;$i . kısa da olsa sizleri görmek güzeldi.

saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• şimdi keyfim yerine geldi.

saygılarımla

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• sayın moderatör o ne öyle link atmışın , kutucuk şeklinde koysaydın ya :huh: resimmi arıycaz tek tek ;şrofls;. eline sağlık kardeşim :D

AA S410 5,5