Hatsan mod 125 sniper..namlu eğildi!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar..bundan yaklaşık bir ay önce aldığım mod 125 sniper tüfeğimin namlusu,(tüfeği kurarken elimin kayması sonucu,dehşet bir güç ve hızla boşaldı..geri açıldı)sakarlığımdan dolayı eğildi.servisi aradım verdikleri cevap;"servisteki arkadaşlar izinli bir hafta".siz tüfeği kargoyla yollayın tamir edelim.sanırım garanti kapsamında yapılacak ama (sert bir şekilde darbe alan sol elimde kırık olma ihtimali var hareket ettiremiyorum ve kötü ağrıyor:((..)kimbilir ne zaman geri yollayacaklar..benim gibi sakar arkadaşlar varsa lütfen dikkat etsinler..yaralanmamak içten değil.
    -acaba tamirden sonra verimli olurmu(namlu değişmeyip düzeltilirse??)
    -bunu kargoya nasıl paketleyip vermeli??sonuçta bu bir silah sıkıntı olmazmı?
    -

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• çok geçmiş olsun öncelikle kargo konusunu kafanıza takmayın tüfeğe zarar gelmicek şekilde paketlerseniz bisıkıntı olmadan gider namluya gelince ben olsam değiştiriyolarsa yenisiyle değişttirirdim ;)

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• namlu düzelir yenisi gibi yaparlar ama ya kolun ?
    :) çok geçmiş olsun :)

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• Herseyden onemlisi kolunuz, gercekten cok gecmis olsun daha dikkatli olun bundan sonra. Saygilarimla.

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• geçmiş olsun ;tacli#

can'a geleceğine mala gelsin g;$i

dert etmeyin hatsan halleder. ;grin;

• geçmiş olsun, tüfeği Hatsan'a kolu bana düzgünce paketleyip...diyecektim ya ;grin; Acil şifalar dilerim, herikinize de...

at 44 long lw, sumatra carbine,zoraki 5.5 L,4.5

• çok geçmiş olsun açil şifalar dilerim.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• teşekkür ederim arkadaşlar..geçmiş olsun dilekleriniz için.tüfeği orjinal ambalajına koyup içine garanti ve fatura evraklarını iliştirdim.sol işaret parmağımın avuç içine denk gelen kısmında çatlak varmış:((halen mosmor ve şiş.ağrı azaldı şimdi daha iyi.pazartesi göndericem tüfeği.geri geldiğinde umarım ankara'daki arkadaşlarla bir "mangal partisi temalı atış buluşması" yaparız sabırsızlıkla bekleyeceğim.saygılar:)))

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• çok geçmiş olsun.benim tüfeğiminde namlusu eğildi hatsana gönderdim eskisinden daha iyi olarak geri geldi.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D

• geçmiş olsun, acil şifalar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png