AnkaraTeam 5 Kasım 2011 destekli 50m puanlı yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dolum aparatın-ucun varsa benim tüpte 170-180bar var, kullanırsın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yarın sabah buluşmaya gelecek olanların hava sıkıntısı sanırım olmayacak. Erdinç sağolsun. Saygılar

• Mehmet abi bana yarın sabahlık değilde 1haftalık lazım.pompa da olabilir.köye gidicem işyerinde işler yoğun olduğu için tüpümü doldurtamadım.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Sen bos scubani getir bakariz bir hal caresine.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Tamam Erdinç abi.azönce levent abiyi aradım.oda belli değil dedi.toplutaşımayla gelicem muhtemelen.güven parkın ordan binmen gerekiyormuş galiba.ne otobüsüne binicem bilgisi olan varmı abi?

AB Rh (-)

• İyi geceler.Az önce Levent abi aradı.yarın sabah gelicem Erdinç abi.inşallah halledebiliriz abim.saygılar...

AB Rh (-)

• Skywagon nickli hobidaşımızın göndermiş olduğu ve buluşma başından sonuna kadar yemekle bitiremediğimiz Malatyaya özgü kayısı, şeker sucukları... vs için Cem komutanıma kendim ve Ankara team adına çok teşekkür ederim.

Cricket 5,5 mm PLB

• Skywagon nickli hobidaşımızın göndermiş olduğu ve buluşma başından sonuna kadar yemekle bitiremediğimiz Malatyaya özgü kayısı, şeker sucukları... vs için Cem komutanıma kendim ve Ankara team adına çok teşekkür ederim.

Yiyemediklerimiz,,Şekil A da Göründüğü gibidir,,

SEKİL A:
    [Resim Engellendi: http://a1111.hizliresim.com/r/5/byhv.jpg]

Ankara Team Adına teşekkür ederiz..

Yarışmaya gelince...T12 İle,,İlk Atışları ben yaptım...Benim hedef kağıdını gören atış yapmaktan vazgeçti..sağda solda atışlar yapıldı ama sonuçlar söylenmedi,,sonrada yarışma iptal oldu dediler.,,olsun,, nasıl olsa başka zaman yine yaparız ... ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Senin T12 harika olmuş Osman Abi, Senin atışları görünce vazgeçtik biz atmaktan :=)

Cricket 5,5 mm PLB

• İyi günler abilerim :) şimdi boludayım.birazdan da köye geçicez.evde teşekkür etmeye fırsat bulamadım.burdan da yardımcı olan abilerime çok teşekkür ediyorum.ankara teamle tanışmak güzeldi.ankara team gerçekten harika! :)

saygılar... :)

AB Rh (-)

• Ankara Team'e afiyet olsun. Siz isteyin kayısı paketiniz yine hazır. Özellikle yeni evlenecek arkadaşlarımız için birebirdir. 8o Erdinç arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum, paketi aldı ve buluşmaya götürdü bize aracılık etti.

Osman Abi, T12'nin resimlerini bekliyoruz.

Sağlıcakla kalın.

• Ankara Team'e afiyet olsun. Siz isteyin kayısı paketiniz yine hazır. Özellikle yeni evlenecek arkadaşlarımız için birebirdir. 8o Erdinç arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum, paketi aldı ve buluşmaya götürdü bize aracılık etti.

Osman Abi, T12'nin resimlerini bekliyoruz.

Sağlıcakla kalın.

Teşekkür ederiz afiyetle yedik.kesenize ,gönlünüze sağlık....Evleneceklerin 7-8 ay daha zamana ihtiyaçları var, X]#+,
    o nedenle gerek duymadılar,,Nedense.. Kalanı bana verdiler, :)

T12 Resimlerini ayrı başlıkta vermiştim..
    FX-T12 Makyaj çalışması

MalatyaTeam ın Bayramını kutlarız.. ;keyfs;

A Takımı Üyesi

• Bilmukabele...Herkese kazasız belasız bir Bayram diliyorum. T12 çok güzel olmuş, bence bir nazar boncuğu lazım ona Osman abi. Malatya Team olarak havanın azizliğine uğradık bu hafta. İyi yağıyor mübarek.

• Ankara Team'e afiyet olsun. Siz isteyin kayısı paketiniz yine hazır.
    Sağlıcakla kalın.

çok çok teşekkürler, tadı nefisti ama daha önemlisi sizin düşünceliliğiniz ...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• elinize emeğinize gönlünüze sağlık hepinizin,cem üstadımın kesesine bereket :D eğer yağmur yağmasa bugün malatya team olarak buluşacaktık ama olmadı kısmet,üstad yarın vekaleti verip bayram namazından sonra gitsekmi atışa ;lol; ayrıca malatya team adına osman abimizin+ankara team in+emek veren tüm arkadaşların ve de tüm hobidaşlarımızın bayramı kutlu olsun saygılar :love: (tuncay hoca)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Bu hafta gelemedim inşallah haftaya mani olmaz ise gelirim kayısılarda güzelmiş nasibimiz değilmiş artık yiyenlere afiyet gönderenlere de selam olsun .

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• kayısılar ve lokumlar için teşekkür ederim. herkesin bayramı mübarek olsun :)

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Fotoğraflar için eline sağlık Mehmet, Kaysı ve lokumlua harika görünüyor :)

Cricket 5,5 mm PLB

• Çok güzel fotoğraflar. Güneşli hava ve dostluk ortamı çok güzel ısıtmış. Kayısılar için lütfen daha fazla teşekkür etmeyin arkadaşlar, mahcubiyetim artmaya başladı. Güzel ülkemizin güzel tadlarını ulaştırmak için bir aracı olduk sadece. Daha çok buluşma, daha çok muhabbet resimleri görmek isteriz...

Sağlıcakla kalın.