El Titremesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar. Ellerim özellikle gerdin olduğum zamanlarda istemsiz olarak titriyor. Çoğu kişide oluyordur bu eminim. Tabi bu da yaptığımız sporu fazlasıyla etkiliyor. Sizden de bu konuda yardım istemek için açtım bu konuyu. Acaba bu titremeyi azaltabilecek bir şeyler yapabiliyor muyuz? Elimizden bir şeyler gelir mi egzersiz, nefes tekniği gibi? Bilgilendiriseniz çok sevinirim. Saygılar..

- Hatsan Mod60 SAS 5.5 mm
    - Unique BCF 66 7.65 mm
    - Şahin 2000 Light 9x19 mm

• 1)kasların kasılık olmayacak çünki kaslar kaslı ise istemsiz titreme ve hareketlenme yapacaktır.

2)nefes kontrolü bunu zaten biliyorsundur

3)doğru anı bekleme yapacağın atışta bütün vücudunun uygun hale geldiği bi an vardır bu safada titreme azalır vücut gevşer ve sıkarsın.

4)Birde dayım söylemişti tüfeği hangi elle tutuyorsan diğerine avcunun içini kapsayacak birşey koymak ve sıkmak çok değil az tabi çok sıkarsan titreme yapar

bildiğim kadarı ile bukadar yanlışım veya eksiğim varsa af ola düzeltirseniz sevinirim

• Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Başka bilgisi olan varsa eklesin lütfen çoğu kişi bilgisiz çünkü bu konuda

- Unique BCF 66 7.65 mm

• kol pazı ve el kasların güçlü olmalı böylece onları kasmadan silahı sitabil tutcak kuvvetin olur eğer titreme nabızdansa 3lü nefes kontrolü işe yarar eğer sitrestense rahatlatıcı müzik yoga müziği falan işe yarıyabilir bir filimde vardı adam ipod ile geziniyordu

• html ve mft biraderler makul, akla yatkın önerilerde bulunmuşlar, ancak günümüzde tıbbi olanaklara ulaşımın kolaylığını da göz önünde tutarak bir ara sağlık kuruluşuna başvurup, rahatsızlığının organik kaynaklı olmadığını teyid edersen de iyi olur. Gönül rahatlığı ile yazılan öneriler doğrultusunda grupların kralını yaparsın. Kolay gelsin..

at 44 long lw, sumatra carbine,zoraki 5.5 L,4.5

• Dideral 40 mg tablet.Ancak her ilaç gibi bazı özel durumlarda kullanılması sakıncalı olduğundan kullanmadan önce bir kardiyolog ve nörolog tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir.Sınav gerilimini azaltmak ,ellerde titremeyi azaltmak,kalbi rölantiye alıp kalbin ömrünü uzatmak gibi mükemmel yararlarının yanında,genital organlara giden kan akımını azaltmak gibi yan etkileri de yok değildir:) .Her hangi bir kalp problemi olan arkadaşlar doktora danışmadan sakın kullanmasın.Saygılar.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Dideral 40 mg tablet.Ancak her ilaç gibi bazı özel durumlarda kullanılması sakıncalı olduğundan kullanmadan önce bir kardiyolog ve nörolog tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir.Sınav gerilimini azaltmak ,ellerde titremeyi azaltmak,kalbi rölantiye alıp kalbin ömrünü uzatmak gibi mükemmel yararlarının yanında,genital organlara giden kan akımını azaltmak gibi yan etkileri de yok değildir:) .Her hangi bir kalp problemi olan arkadaşlar doktora danışmadan sakın kullanmasın.Saygılar.

arkadaşımızın iyi niyetinden şüphem yok,

ama bu tip önerilerin uygun olmadığı inancındayım.Problem yaşıyan arkadaşımızın akut yada kronik bir tablo çizmesi halinde kendi sağlığı içinde en yakın sağlık kuruluşuna gitmesi öncelikli olacak,bu tip ilaç adı vermekle yardımda bulunmamanız önemli.

şayet bizim ilaç sektöründe dediğimiz gibi "komşu teyze ilaçları" şeklinde yaklaşımlar yanlıştır.

bu önerileri kişinin direkt olarak uzman hekimlerden muane sonrası alması en uygunudur.Ülkemizdeki Doktorlarımız son derece bilgi donanımına ve tecrübeye sahipler. ;tacli#

• Arkadaşlar aslında büyük ihtimalle bi sorunu yoktur arkadaşımızın çoğumuzda el titremesi olur insanız neticede robot değil ben bu konu için önce bi doktor abime danıştım şeker kan akış problemi ve sitres olabilir dedi hastahaneye görün dedi gittim birşey çıkmadı yani şeker veya kan akışında sorun stres okulu fazla taktığımdan dolayı sürekli gergin bir hava oluşmuştu üzerimden bundan dolayı sinirlerin ve dolayısıyla kaslardan kaynaklanan titremeler oluyordu yani rahat olacaksın işin formulü bu bence...

• Hepinize tek tek teşekkür ederim gerçekten önerileriniz benim için çok değerli. Kasların zayıflığıyla ilgili bir sorunum olduğunu düşünmüyorum, düzenli olarak fitness yapıyorum çünkü. En güzeli sizlerin de dediği gibi bir doktora görünmek, doktorun bir ilaç tavsiyesi olursa o ilacı almak. Ben yine de en büyük etkenin stres olduğunu düşünüyorum, malum öğrenciyiz :) Tekrar teşekkürler cevaplarınız için

- Unique BCF 66 7.65 mm

• iyi akşamlar arkadaşlar.benimde ellerim istem dışı titriyo özellikle stresli yada gergin olduğumda.nöroloji uzmanı esansiyel tremor diye bi teşhis koymuştu.yukarıda bi abinin belirttiği gibi dideral yazdı,gerektiği zaman kullanırsın demişti.bi uzmana görünmeniz bence daha faydalı olucaktır.saygılar...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• İlginiz için teşekkür ederim tavsiyenizi dikkate alacam

- Unique BCF 66 7.65 mm

• Rica ederim.yardımcı olabildimse ne mutlu bana. saygılar... :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Sayın king Haklısınız burdan ilaç önermek anlamsız oldu.Ancak yazımı tekrar okursanız zaten sizin ikaz ettiğiniz hususların altını dikkatle çizdiğimi siz de farkedeceksiniz.Saygılar

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm