19.11.11 Biz Buluşalım Gerisi Bahane Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cumartesi sabah erken saatlerde organize olup yukarıda sucuk ekmek ve Nargile eşliğinde isteyen ateşli- havalı kim hangi mesafede ne atmak isterse alıp gelsin güzel bir keyif yapalım derim. Katılmak isteyenler isimlerini yazsınlar lütfen. Yukarısı sakin, mesafe sınırı yok, ve daha havadar, romantik...vs diye düşünüyorum.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• yukarının yolları son yağmur-kar sonrası normal araçlarla çıkılamayacak hale gelmiş olabilir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Gün olur da bir pazartesi günü toplanılmaya karar verilirse ne yapar ne eder katılırım.
    Sizlere afiyet olsun ve keyifli buluşmalar :)

• Ankara Team olarak ''Zoru Başarırız İmkansız Zaman Alır ''diye düşünüyorum.

Cricket 5,5 mm PLB

• Erdinç abi hayırlı akşamlar.Ben bişey sormak istiyorum.abi buluşmaları neden pazar günü yapmıyoruz?neden hep c.tesi oluyor?yani özel bir nedeni varmı abi?saygılar...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Pazar günleri özel işlerdir, çoluk çocuktur derken pek fırsat olmuyor, ama fırsat buldukça ve hava müsaade ettiği sürece aynı konu başlığı altında haberleşip pazar günleri de atışa gittiğimiz oluyor.

Cricket 5,5 mm PLB

• Bana uyar gelirim. Lakin kalabalık olursak atış yapmam, yukarısı evet güzel ama çok karambol bir ortamı var Allah korusun her türlü tehlikeye açık. Ama mangal güzel fikir, ben gelirim, tabi bir aksilik olmaz ise. Saygılar

• Tehlikeye meydan vermeyecek şekilde kararlaştırır koyarız hedef tahtalarını. Ben sıkıntı olacağını sanmıyorum. Olamadı yukarıda hazır renkli ve yuvarlak hedefimiz var Mehmet :))

Cricket 5,5 mm PLB

• Ben topladım onları Erdinç. Ha gerçi 200m olanları toplamıştım nasılsa o kadar uzağa atmayacağız. 8o 8o 8o Saygılar

• Paintball sahasındaki mekan 50 metreyle sınırlı kalınca sıkılmaya başlıyor insan, ara sıra değişiklik yaparsak iyi olur diye düşünüyorum.

Cricket 5,5 mm PLB

• Evet o konuda sana son derece katılıyorum. Ankara ekibi olararak tam moda girmişken havaların soğuk olması bizi yıldırmamalı en azından buluşup birşeyler yapmalıyız. Bildiğim kadarıyla haftasonu güneşli olacak yani hava en azından açık değerlendirelim. Sayglar

• selamlar şu buluşmayı bigün de pazar yapın hocam bizde katılalım..sayın"ankara team cumartesi çalışmayanlar ekibi"))

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• :thumbup: Ben varım, süper olur. Erken bir saatte gidelim birde organizasyonu birinin üstlenmesi lazım. Yiyecek işini nasıl yapıcaz.
    Erdinç abi tabancayıda getirsene £tabanxalı$

A-TAKIMI

• Tabancayi getiririm levent. Kac kisi olurruz acaba. Zaten fazla birseye gerk yok. Mangal sucuk ekmek su ayran yeter sanirim. Domates biber de aliriz. Osman abiyle serdar nerelerde ya

Cricket 5,5 mm PLB

• pazar yada cumartesi öğleden sonra olursa harika olur bence özel sektör cumartesi çalışıyor :(

• bana kalsa hergün atışa giderim :) bazen cumartesi sabah atışına doymayan öğleden sonraya kalır (ancak rüzgarlı oluyor) ; ayrıca cumartesiden hızını alamayanlar pazar günüde gider. Ben bazı pazar sabahları hava ağarırken gidip 9-9.30 gibi eve dönüyorum. Rapor yazma yetkiniz var, cumartesi sabahlarına rapor alın :)

görüşmek umuduyla

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ;hirr; Sabahtan gelirim demiştim lakin, 09:30-12:30 arası toplantı çıktı . Öğleden sonra gelmeye çalışırım artıkın. Saygılar ;hirr;

• Serdar ve Mehmet gelemiyor, Osman Abiden ses yok, Erdem Abi yol kötü dedi... vs bende düşündüm ve sabah erken saatlerde çok soğuk oluyor. 08:30 - 09:00 civarlarında her zamanki mekanda mı buluşsak, sucuk mangal işin iptal edip. herkes fikrini yazsın biran önce, market kapanmadan alalım aksi taktirde arkadaşlar.

Cricket 5,5 mm PLB