27.11.11 Cumartesi Olmasa Pazar Gelirim, Deyip de Kandırıp Oyalama Beni Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet beyler, ben Cumartesi gelemem iş-güç var diyen. Tanıdık tanımadık, duyan duymayan, bilen bilmeyen tüm hobiseverleri Pazar günüde PaintSing de ( Yeni adı Anka Paintball ) sabah saat 09:00 itibariyle bir aksilik olmaz ise bekliyor olacağım. Hava nasıl olursa olsun, atış için, sohbet için bekliyorum. Saygılar

Not: Bol fotoğraf çekip yayınlayacağım haberiniz olsun sık gelin:) Saygılar

• Güzel ve yerinde bir başlık açmışsın Mehmet, bakarsın pazar günleri katılım daha fazla olur da biz de pazara ağırlık veririz :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• beni listenin en başına yazın lütfen....:))

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• 1- yamahalogist
    2- ERDİNÇ
    3- meenet

4-

• cmrtesi ya da pazar görüşürüz inşallah.

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Sabah erken saatlerde çok soğuk oluyor ( - 9 ), saat 9 dan sonra buluşma olsa da hatta sucuk ekmek yapsak, bir yandan atış yaparken bir yandan mangal ateşinde ısınırdık.

Cricket 5,5 mm PLB

• Sabah erken saatlerde çok soğuk oluyor ( - 9 ), saat 9 dan sonra buluşma olsa da hatta sucuk ekmek yapsak, bir yandan atış yaparken bir yandan mangal ateşinde ısınırdık.

Atış mekanında ,Cafe olduğu için Sucuk ekmek, uygun olmayabilir...ama 1 nolu çamlıkta kimse bir şey demez.. g;$i .

A Takımı Üyesi

• Atış mekanında ,Cafe olduğu için Sucuk ekmek, uygun olmayabilir...ama 1 nolu çamlıkta kimse bir şey demez.. g;$i .

osman abi senin için hava hoş senin araba kar kış çamur demeden çamlığa çıkarda diğerleri ne yapsın

• Sayin patlayici uzmani kardesim astiye kadar metroyla gelebilirsen seni alirim, kar camur dag tas farketmez. Gelmeyi dusunursen bana telini pm at. Saygilar.

A-TAKIMI

• Evet beyler Pazar buluşması için bugün anladım ki hava gerçekten çok soğuk oluyor. Sabah buluşmaya saat 10:00 gibi gelmeyi teklif ediyorum. Buluşma organizasyonun da ne yapacağımıza orada karar veririz. Ne dersiniz? Saygılar

• ben 7.00-9.00 nöbetini tutarım :) siz gelince ben dönerim :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben gelmeyi istiyorum ama ilerleyen saatlerde duruma göre :) net cevabı veririm arkadaşlar

Cricket 5,5 mm PLB

• Bende geliyorum. :) boluya öğlenden sonra gidicem :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• ve 1 koli parfüm şişeside getiriyorum :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Ben sabah 9,00-9,30 arası paintsing de olurum sanırım..kimsenin telefonunu bilmiyorum.05079315291 buraya yazıyorum sabah gelecek arkadaşlarla haberleşirsek sağlıklı olur diye düşündüm:)saygılar iyi geceler..

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• Şu an Saat 9.27 işyerimdeyim,,Atıştan önce kahve içmek isteyen varsa buyursun..Güneş havayı ısıtsın biraz.10.30 gibi atış alanına giderim.

A Takımı Üyesi

• Güzel bir buluşma daha yaşadık..videolar ve resimler hazır olunca eklenir sanırım...Erdinçte olsaydı şimdiye kadar eklemişti bile.. g;$i

A Takımı Üyesi