ankarada tüp dolum yerleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar. 12 lt lik tüpümü herzaman ostimdeki "ersoy gaz" da doldurtuyordum. geçen hafta yine dolum için gittiğimde tesisin kapatılmış hatta tüm kalıntılarının yok edildiğini gördüm. komşularına sorduğumdada kimse bişey bilmediğini söyledi ! internetten araştırınca birkaç ay önceki ostimde meydana gelen büyük patlamanın "ersoy gaz"ın dolum yaptığı tüplerden kaynaklandığı tespit edilmiş. tüm sorumlu kişiler içeri alınmış...
    şimdi çeşitli bahanelerle ostimde kimse özel tüplere dolum yapmıyor. ankaradaki arkadaşlara sesleniyorum batıkent civarında bildiğiniz bi yer varmı?

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• Batıkent itfaiyesinde kompresör var, ama dolum yapmıyorlar. Ostim içinde, ben de ersoy gaza dolum yaptırıyordum. Ama hiç 180 bar üstü dolum yaptıramadım. Bir de; Drager in servisi var; ivedik organizede, kompresörleri olmasına rağmen, onlarda dolum yapmıyor.

• Ya koskoca ankarada dolum sıkıntı olmaya başladı.alternatif bilen var mı?

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• AQUA CLUB . Bayındır Sokak No : 38 / A Kızılay / ANKARA. Tel : +90 312 419 68 51

Bu adreste 300 bar dolum yapılıyor ancak kendi sattıkları tüpleri dolduruyorlar.

Drager Firmasıda 300 bar dolum yapıyor ama Kendi markası olmayan tüpleri doldurmuyorlar.

Draeger Safety Korunma Teknolojileri Ltd. Şti. Konrad Adenauer Cad.No: 54/A-B Yıldız, Çankaya
    0 312 4910666

A Takımı Üyesi

• Paintsign'da kompresör var, 300 bar dolum yapmak için adaptörleri yok. O adaptörü yaptıracaklarını söylüyorlar yaklaşık 1 aydır. En son geçen cuma sormuştum, yaparlarsa iyi olacak.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Paintsign'da kompresör var, 300 bar dolum yapmak için adaptörleri yok. O adaptörü yaptıracaklarını söylüyorlar yaklaşık 1 aydır. En son geçen cuma sormuştum, yaparlarsa iyi olacak.

İnşallah Erdem abi inşallah.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• şaka gibi koskoca ankarada havasız kaldık :) karanlık taraftan aydınlık tarafa dönmek istiyorum ama dolum yaptırmak için gidip bidahamı tüp alacaz :him:s

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S

erdem abi ps de 200 bar dolum yapabiliyorlamı?

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S

• ankarada scuba tüp dolumu hakkında.

ostimde, ersoy gaz ,vaşak gaz tarafından devralındı .bende tüpümü vaşak gazda doldurtuyorum.6lt (2metreküp) scuba tüp dolumu için kdv dahil 7 tl veriyorum.200 bardan fazla dolduramıyorlar. ADES, 1475. sokak no:55 İVOGSAN TEL. 3952562

sağlıcakla kalın.

• erdem abi ps de 200 bar dolum yapabiliyorlamı?

eski kompresörleriyle 3-4 ay öncesine kadar 200-210 bar dolum yapıyorlardı. o kompresör iflas etti, şimdi başka bir kompresörleri var ve 300bar basabilecekler. Fakat kompresörden scubaya dolum hortum-aparatları yok, onu yaptırırlarsa inşallah dolduracaklar.

.

ankarateam.png

• Erdem,Eski kompresör bozuk zaten,, onun dolum hortumu ve aparatını çalışan kompresöre takamıyorlarmı..

A Takımı Üyesi

• onu ya bulamadılar ya da uymuyor, tam emin değilim. en son konuştuğumda o işten Evren'in anladığını ve onu beklediklerini söylediler :) Evren İstanbul'da dedim, yok yakında gelecek, doğru dürüst birşey yaptıralım, sıkıntı yaşamayın/yaşamayalım dediler. Evren ile 1-2 gün önce konuştum sanırım bu haftasonu gelecekmiş ve bir daha gitmesine gerek olmayacakmış.

.

ankarateam.png

• ostimde, ersoy gaz ,vaşak gaz tarafından devralındı .bende tüpümü vaşak gazda doldurtuyorum.6lt (2metreküp) scuba tüp dolumu için kdv dahil 7 tl veriyorum.200 bardan fazla dolduramıyorlar. ADES, 1475. sokak no:55 İVOGSAN TEL. 3952562

sağlıcakla kalın.

müjdeli haber diye buna denir :) teşekkürler :)

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S

• bugün ivedik organize sanayide vaşak gaz dolum yaptırdım 12lt 200bar azot 8 TL. murat06 arkadaşımıza verdiği bilgi için teşekkür ederim.

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S

• gayet iyi, hemen dolduruyorlar mı? yoksa bırakıp sonra mı alınıyor? birde 200bar üzeri doldurular mı acaba?

.

ankarateam.png

• tüpü sabah verdim akşam alabilirsin dediler ama akşam müsait olmadığım için sonra aldım. 200 bar üstü dolduruyorlarmı bilmiyorum

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    SAFİR T14 m;s,S

• merhaba
    sanayi tipi tüp dolumu yapan bu gibi yerlerde 200 bar sınırının üzerinde dolum yaptıramazsınız, çünkü hem yasal hemde teknik kapasite buna izin vermiyor.
    Teşekkürler.

• o zaman benim işime yaramaz, teşekkürler

.

ankarateam.png