ankarada tüp dolum yerleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyide scuba sahipleri ne yapacak ozaman ?

bende önümüzdeki hafta condor için scuba almak istiyorum (mecburiyetten) almadan vazgeçtim ama alternatifimde yok nasıl olacak ?

Bunun yasal bir dolum tesisi vs yokmu acaba? elinde scuba tüp olanlar ne yapacak ?

birde az önce tüp alımı için bayındırdaki yeri telefonla aradım7 lt alüminyum tüp ve vanası için 171 euro dediler ve peşin üzerinde değişiklik olabileceğini ve ortalama bir fiyat 380 tl dediler.

Gunpower SSS

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen blue_az ().

• Konrad Adenaur caddesi üzerinde bulunan Draeger hem 300bar tüp satıyor hemde Draeger marka kendi sattıkları tüpleri 300bar dolduruyor. dolum fiyatı 15TL+KDV.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sorduğunuz alüminyum tüp kaç barlık ve sıfır mıydı? Benim sorduğum yerde 200 barın üzerinde alüminyum tüp yoktu?

• eğer telefondaki bayan yanlışlık yapmadı ise 300bar için tüp sormuştum bakıp fiyatına beni aradı yani 300 bardı

Gunpower SSS

• tüpü almak kadar bakımını yaptırmak doldurtmakta önemli. oyüzden tüpü aldığınız yer size bu imkanları sağlayabiliyorsa güvenilir biyersa fiyat konusunda fazlada hassas olmamak gerekir.

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• Drager deki 300 bar tüp fiyatlarını bilen varmı acaba ?

Drager tel: 0312 4910666 'dan öğrenebilirsiniz.
    Ben aldığım rakamı tam hatırlamıyorum ama 6.7 lt 300 bar çelik tüp fiyatı 170-180Euro + KDV gibi bir rakamdı. Alırken konuşmuştum, tüpü dolu teslim etmişlerdi.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu tupler hanı hastanelerde olan solunum tuplerı mı ? tuplerın fıyatı nedır kaca dolum yaparlar ?

Bugün US mühendisliğe gittim bana tüpün varmı dediler bende hastanelerde kullanılan tüplerden var dedim fazla da buyuk bısı deıl 1 mt falan boyu var kılosunu falan bılmıyorum adam tanıdık bızde satılan tuplerın fıyatı 200 tl dedı dolu halde verıyorum dedı regulator ıle beraber 225 tl bana oksıjen tupunu getır sana azot tupu vereyım dedı AZOTıle dolarmı bu tufekler

Baska biyere sordum bu da medical ürünler satanbı dukan 5 kılo dedı sanırsam 400 bar dedı kdv sı ıle beraber 250 tl fiyat verdiler bana

• genelde tüplere azot dolum yaptırılıyor sorun olmaz. 400bar büyük ihtimalle 300 barlık tüpün test basıncıdır. firma garantisi varmı? fiyatı düşükmüş. firmanın telefonunu yazarsanız almayı düşünen başka arkadaşlarda faydalanabilir

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup: