Hatsan Mod 125 Sniper 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili Arkdaşlar öncelikte aranızda olduğum için mutluyum forumda yeniyim havali tüfek hobim 1 senedir var simdi sizden yardım istiyorum Hatsan Mod 125 Sniper 5.5 almayı düşünüyorum sizce nasıl bir havalı tüfek kötü yanları varmı siz konusunda uzman ve profesyonel arkdaşlara soruyorum birde performas ve tahribat için hangi pallletleri kullanmalıyım şimdiden Teşekkurler...

• Cok iyi bir Tercih yapmıssın . 5,5 luk JSB PELLET le 60 Petreden Soda şişesinin canına okursun ;atlise;

• mod 125 sniper kullanmadım ama mod125 sas da yatagun dampayla 3 ay kadar zevkli atışlar yapabildim. daha sanra dürbün ayarı yine bozuldu. dürbünle sağlıklı olmayabilir. mod 125te sarsıntı çok fazla.

hatsan mod125 sas 5.5mm+yatagun dampa+nikula6-24*50AOE

• hee oylemi tufek yeni geldi cok kuvetli bir makine sıfırlama yaptım tufekte quattra ve sas özelliği mevcut geri tepmeside yok denilecek kadar az şimdi ise dampa bulmaya çalısıyorum satılık dampa varsa yazınız teşekkur ediyorum

• eri

hee oylemi tufek yeni geldi cok kuvetli bir makine sıfırlama yaptım tufekte quattra ve sas özelliği mevcut geri tepmeside yok denilecek kadar az şimdi ise dampa bulmaya çalısıyorum satılık dampa varsa yazınız teşekkur ediyorum

kardeş silahla ilgili tecrübelerini yazarsan cok sevinirim. benimde niyetlendiğim bir silah.

• ben eski bir mod125 kullanıcısıyım , benim tüfek 2. versiyon standart mod 125 ti ne tek parça ayak nede dampa ayak kullandım tüfekle berabeer gelen optime 3-9x32 dürbünü standart ayakla kullandım , tüfeği modifiye ettim gene aynı dürbünü kullandım , sonuç olarak dürbün stopu var kızağın üstünde oraya dayanıyor ayak , ha uzun vadede ayak alüminyum olduğu için çentikleniyor ama dürbün ayarı çok kaymıyor , 3,5 yıl kullandım tüfeği en son düşürme sonucu namlusu eğildi bir kez keçe ve yay değiştirdim sağlam bir silahtı , inanmayın çok kötü eleştirilere aslında fena silah değildir , 10 m den 2 adet 18mm suntayı deler geçer , 200 metreye yakın atış alanı vardır(ben modifiye etmiştim ama en az 170 metreye atış yapılabilir) yedek parça sıkıntısı yok fabrikayla görüşün namlu hariç ne lazımsa gönderirler , namlu için tüfeği fabrikaya istiyorlar ve pahalı biraz , ben tamire vermedim o yüzden , 150 metrede soda şişesini vurabilirseniz şüpheniz olmasın dağıtır , en sevdiğim pelletler norica marka şu gerçek mermi görünümünde olan ağır mermilerdi , en ağır mermiler en uzağa giden mermiler oluyor , tüfeğin gücü ağır mermilerle açığa çıkar , norica pelletle , 3 mm et kalınlığı olan yani 2x3 mm 10 luk pvc boruları 20 metrede çok rahat delip geçiyordu . tüfeğin kötü yanı namlusunun çok kaliteli olmaması , atışlarda gruplar biraz dağınıktır , çok teper çok ses çıkarır ve yapı olarak ağır silahtır insanı yorar , her insan o yayı kuramaz kol kuvveti ister biraz , bide dipçiği uzundur kol uzun değilse nişan almak sorun oluyor , anlayacağınız kısa boylu insanlara uygun olmayan bir silah , o fiyata daha uygun bir silah alamazsınız bence yeni başlayanlar değilde 2. silahını alanlar için uygun bir silah , atışta başarı için tüfekten anlamak gerekiyor , söküp takılması zor bir tüfek , o yayı her babayiğit yerine takamaz çok sert bir yaydır , biraz kilo gerekiyor toplarken tüfeği yayı beden kilosuyla takıyordum :) (104 kiloydum o zaman şimdi 85 kiloyum :)) ben alacak arkadaşlara tavsiye ederim çok kuvvetli bir silah tabi ateşli silah kadar değil

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• dampayı tak gerisine bakma

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E