Zoraki HP-01 Ultra TEST sonuçları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abi Dürbünle iki gözün açık atmak gibi yani :)

yok sırayla abi.. hangini istersen yani.. öte türlü derinlik algılamada sorun olabilir belki hiç denemedim :)

Atıcıların bazılarının gözlüğunde bu tip şeyler oluyor sanki.denemekte fayda var bencede.

evet kapalı salon müsabakalarında kullnıyorlar galiba.. 5 dolar, ikiye bölsek gözülüğü 2,5 dolara olayı bitiririz :P

• dürbünle iki gözü açık atmayı dene abi.bi sıkıntı olmuyor.hatta arazide hedef ararken güzel oluyor. :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• abi eğer lüp gibiyse ki sanırım öyle resimdeki gibi göze yakın olması gerekebilir.dipçik üzerine uygulanın ca da reddot a uzak kalırmı acaba?

Buda lup gibiyse red dotuda yakınlaştırmak gerekir.ama arka arkaya bir kaç mercek yerleştirilerek yapılmış bir ürün gibi yani uzagı göstermesi icin yapılmış havası var en azından manken o havayı veriyor biraz daha araştırmakta fayda var.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• dürbünle iki gözü açık atmayı dene abi.bi sıkıntı olmuyor.hatta arazide hedef ararken güzel oluyor. :)

deneyim bakayım :) neler oluyormuş ..
    odaklanamaz insan sanki, ya du bakayım bi ara

Buda lup gibiyse red dotuda yakınlaştırmak gerekir.ama arka arkaya bir kaç mercek yerleştirilerek yapılmış bir ürün gibi yani uzagı göstermesi icin yapılmış havası var en azından manken o havayı veriyor biraz daha araştırmakta fayda var.

20x diye özellikle belirtilmiş, ve tasarımında da benim anladığım kadarı ile bildiğimiz el dürbünleri ayarında sabit zomlu bişey bu abi..

• Hedefi herf türlü net gösterir diyoruz dimi? Göze taktık mı sonsuz netleme yani.

• abi o malzemeyi yani gözlüğü araştırdım biraz. sanki yakın ve küçük el işleri için gibi.merceklerin kenarındaki çıkıntılarda led ışık.el dürbünleri gibi mi bilemedim.

AB Rh (-)

• denemeden anlayamıyacağız o zaman.. dediğin gibi çalışmalarda kullanmak için olabilir belkide

• Benim zoraki den sonra bu beni kesmedi

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Abi bu tabanca seninki tufanca.normaldir :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AB Rh (-)

• bakın ne varmış

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• hmmmmm.

ben lüp denedim olmadı abiler.

AB Rh (-)

• ozaman videoya göre mercek olmasada delikli bir parça yapsak gezin üzerine oda iş görecekmi?

AB Rh (-)

• ben denedim.sonucu çok merak ettiğim için özen göstermedim. kartonu kestim boyadım kürdanla deldim. makalede denildiği gibi gez-arpacık ve aynı anda hedef çok net. tam ihtiyacım olan şey. yakın mesafede çok iyiydi. 5mt de denedim hep üst vurdum. normal attım sonra tekrar taktım ve alıştıktan sonra başarılı oldu. fakat mesafe uzayınca delik çok büyük kalıyor. deliğin ayarlanabildiği pro bir ürün çok verimli olacaktır. alışırsanız başka türlü atamazsınız bence. göz-gez-arpacık atışlarında resmen dürbününüz olur.

• dürbün kıvamında bir araç derken fiyatı da dürbün ayarındaymış :)

Iride Universale Gehmann
    Iride Universale Gehmann | eBay

kurcaladıkça fiyat düşüyor
    Irisblende 23mm f. Schießbrille Knobloch, Champion NEU | eBay

• Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.

• ben denedim.sonucu çok merak ettiğim için özen göstermedim. kartonu kestim boyadım kürdanla deldim. makalede denildiği gibi gez-arpacık ve aynı anda hedef çok net. tam ihtiyacım olan şey. yakın mesafede çok iyiydi. 5mt de denedim hep üst vurdum. normal attım sonra tekrar taktım ve alıştıktan sonra başarılı oldu. fakat mesafe uzayınca delik çok büyük kalıyor. deliğin ayarlanabildiği pro bir ürün çok verimli olacaktır. alışırsanız başka türlü atamazsınız bence. göz-gez-arpacık atışlarında resmen dürbününüz olur.

Abi ellerine sağlık çözmüşsün işi :)

Bugün atölyede fırsat bulamadım benimde aklımda 1mm veya 0.8 yada 0.7 matkapla ortasına delik açılmış 25krş gibi bi büyüklükte bi parça yapıp gezin üstüne koyup reddot u deneyeceğim.bakalım ne olacak :)

AB Rh (-)

• Hüseyin abi bunlar yakın için sanırım.yani 3 5 cm gibi.benim elimde de bi lüp var tekli.gözüme yaklaştırıp taşa yada taş için çıkardığım tırnağa bakıyorum.oda dediğim gibi 3 5 cm sonra görüntü bulanıklaşıyor.

AB Rh (-)

• ikincisinde odak biraz daha uzak oda 1 2 karış gibi. elişi yaparken kullanıyorum ben bazen.

AB Rh (-)