Hatsan Mod 125(Eski model) Yardımlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi Forumlar Arkadaşlar..

Arkadaşım yaklaşık 1,5 2 sene önce Mod 125 aldı..çok fazla kullanma şansı olmadı aldıgında yaklasık 1 kutu pellet attı atmadı tüfek o zamandan beri kılıfında duruyodu gecenlerde 4 arkadaş bizde aldık.hep beraber atış yapmaya gidicektik arkadaşda tüfeğini cıkarttı kılıfından bi kaç atış yaptık ancak tüfek sonradan kurulmaz oldu içini actık emniyetin bi yay gibi bişeyi var Z harfine benziyo o sürekli atıyo ayarlayıp topluyoruz kurarken tekrar atıyo ve namluda cok azda olsa bi boşluk var 1 mm kadar ama hava kacırmasına neden oluyo sanırım..

bu tüfeği hatsana bakıma göndermek istiyoruz ancak daha yeni oldugumuz için bilmiyoruz neler yapmamız gerekli acaba önce aramalımıyız ve ek olarak ahşap kundak yaptırsak hepsi arkadaşa ne kadara mal olur acaba yaptırmaya değermi yoksa yeni bi tüfekmi almalı..
    şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

• bene senin yerinde olsam hatsanı arar Burhan Beyle görüşür gereken bilgiyi ondan alırdım Hatsan garanti konusunda kusursuz diyebilirim
    hatsan tel :0232 878 91 00 en iyisi hatsana sorman
    saygılarımla

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• ben bu silahı çok söktüm taktım anladığım kadarıyla tetik tertibatı dağıldı o parçayı yanlış takarsan tüfek kurmaz ilk zamanlar benim başımada gelmişti biraz uğraşırsan takarsın
    http://video.mynet.com/musserd…k-sokum-ve-montaj/120875/

• benim mod 125 in yayını degiştirmek istiyorum hatta sipariş ettim geldide. herneyse tetik tertibatı nı sökmeden ,dagıtmadan yayı degiştirmem mümkünmü?
    geçenlerde hammerli fire hornet e kundak modifiyesi yapmak için kundagı söktüm tetik pimleri yerınden çıktı ,dagıldı yerine takamam 2 saatimi aldı :) bidaha aynı şey basıma gelsın istemem

hatsan AT44W .177
    hatsan MOD 125 .177
    torun k101 magnum .22
    hammerli firehornet .177

• tetiği söküp takmak mı ? :) allah korusun ilk söküş insanacinnet geçirttiriyor :D

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• :)) dostum saol ama zaten o videoyu izleyerek taktık:D. ama kurduktan sonra yine aynı sorun oluyor ve su namludaki bosluk neden olabilir acaba