A Takımı Korunak Projesi Çalışmaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 50 metre ile sınırlı kalmak gerçekten sıkıcı olmaya başlamıştı.

Erdinç bu cümleyi Serdar'ın sarfetmesi lazım, sen daha 50m .de rüştünü ispat edemedinki :rolleyes:;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben perşembe sabahına kadar Isparta da avda olacağım, maalesef Ankarada yokum. Alınacak kararlara saygı duyarım, 50 metre ile sınırlı kalmak gerçekten sıkıcı olmaya başlamıştı. Hadi hayırlısı bakalım.

İyi avlar Erdinç abi :)

• Bu güzel bir haber Erdem abi, inşallah güzel olur. Serdar gelirse bende gelmek isterim. Saygılar

Cüneyt kardeş tabi ki kabul ederim ne demek. Saygılar

• ben çarşamba-perşembe Ankara dışında olacağım,

benim aklıma gelenlerden birkaçı:

1. 50 ve 100m hedeflik yapabileceğimiz kalın tahtalar hazırlayalım.
    2. yine aynı mesafelere metal spinner/döner hedefler hazırlayalım.
    3. 50 ve 100m hedefliklerin arkasına (veya zarar görmeyecek bir yere) birer çöp kovası alalım (mümkünse teneke ve kapaklı) hedef kağıtlarını içine atarız.
    4. sincap hedeflerimizi bakımdan geçirelim, mümkünse orada bir yerde tutalım.
    5. atış alanı boyunca her 10metrede bir bir metal çubuk ve üzerine kurdele vs ile rüzgarı görebileceğimiz şeyler koyalım.
    6. atış masaları ile paintball sahası arasındaki ağların olduğu yere bizi paintball toplarından koruyacak 5-6m genişliğinde ve yeterli yükseklikte bir malzeme ile sağlamlaştıralım.
    7. atış masalarının üzerini nasıl kapatırız , onu bir konuşup halledelim. Yine atış masalarının üzerini aydınlatabiliriz onu da konuşalım.
    8. PS deki metal silüet hedef sehpalarını ve döner hedefimizi oradan alalım.
    ..............

Eğer mekan sahipleri uzun süreli bir bağlantıya müsade ederlerse elimizden geldiğince güzel, temiz , tertipli bir yer yapalım. ve her zaman tertipli, düzenli ve temiz kalmasını sağlayalım.

PSdeki hedef yerinin hali çok çirkindi açıkçası, bu nedenle bu yeni sahada kağıt ve metal hedefler hariç başka şeylere (teneke kutu, cam , plastik kutu vs) atış yapmayalım. hedef kağıtlarını işi bitince toplayıp çöpe atalım, "yarın toplarız" demeyelim, o an toplayalım.

Adamların ve kendi mallarımıza zarar vermeyelim (çöp kutularına , elektrik direkleri üzerindeki uyarı levhalarına vs atış yapmayalım) .

Bu işlerin düzgün olması ve kontrolü içinde bir üyelik sistemi mutlaka yapalım derim.

.

ankarateam.png

• Söz konusu yer için, Erdem'in yazdıklarına katılıyorum..temiz, rahat, düzenli ve güvenli atış yapabileceğimiz bir yer haline getirirsek çok iyi olacaktır.

A Takımı Üyesi

• Erdem abi, gayet güzel özetlemişsin , üyelik sistemine katılıyorum. Sen ne zaman dersen gidelim görüşelim , Mehmet ile birlikte geliriz.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• öğlen Osman abi, Serdar, Mehmet ve ben gidip mekan sahipleriyle görüştük. Anlayışlı kişiler, genel olarak her konuda anlaştık diyebiliriz. Bundan sonrası bize kalıyor.

.

ankarateam.png

• Çok güzel bir haber. Umuyorum bu işin neticesi herkes için faydalı olur.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Tebrikler. ;d; Yeni yeriniz şimdiden hayırlı olsun.Mesafenin 100 metreye kadar uzayabilmesi atış keyfinizi katlayacaktır.Herşey yerli yerine oturur kısa zamanda.

FİLİNTALAR GRUBU

• abi üyelik derken kimlik falan şeklindemi biz bizi tanıyoz zaten yabancı bir atıcı gelipde hoş olmayan davranışlar sergilerse "kardeş üyelik sistemi var kusura kalma" deriz bence dahası gerekmez ama sizin kafanızdan geçen üyelik sisteminide merak ettim

• Hazırlayacağımız mekanı kullanacak ve tesise girip cıkan kişilerin onay verdiğimiz insanlar olmasını istiyoruz.nahoş olaylar yaşanmamalı..tesis işletmecisi iyi biri.. Tanımadığımız insanların,forumlardan buluşma yerimizi öğrenip,belirsiz saatlerde girip cıkmasını istemiyoruz.zira tesise verilecek zarar ve huzursuzluktan hepimiz üzüntü duyarız.gerekirse araçlara stiker ve kişilere kimlik kartı düzenlemek istiyoruz.düzgün ve uyumlu tüm hobidaşlarımıza kapımız açık.

A Takımı Üyesi

• memet, erdem abi, osman abi ...ve diğer tüm arkadaşları canı gönülden kutluyorum bu iş için çok emek sarffettiniz yer aradınız bizler ne kadar destek versek sizler kadar olamayız sizlerin payı kuşkusuz tartışılmaz sizlere laf söz getirmeyecek tüm önlemleri almanızı canı gönülden destekliyorum yeni yerimiz hayırlı olsun

• Bu konuda emeği geçenlere kendi adıma çokk teşekkür ediyorum, sen olmak yada ben olmak yerine "biz" olabileceğimiz için üyelik sistemini destekliyorum. :thumbup:

• 1- CEM KÜRKCÜ SKYWAGON - 150 TL
    2- BAHADIR MUHARREM BMC67- 200 TL
    3- MURAT ARIK MOBYDİCK74 - 100 TL
    4- OSMAN TAŞPINAR TEKNOSMAN- 100 TL
    5- SERDAR HAVSUT - 200 TL
    6- MEHMET ALLAHVERDİ - 200 TL
    7- LEVENT GÜRÜNLÜ - 100 TL
    8- ERDİNÇ BİLGİLİ - 100 TL
    9- MUSTAFA İNCE - 100 TL
    10- TARIK KARTAL - 100 TL
    11- CÜNEYT AKTAN - 300 TL
    12- HÜSEYİN ÜNKOÇ - 105 TL
    13- KAMURAN YÜCEL- 100 TL
    14- EVREN HOCAOĞLU - 200 TL
    15- MURAT DEMİREL - 150 TL
    16- ERDEM KAYA - 200 TL
    Son durum bu , arkadaslar yer sorunuda halloldu, para yatıracak arkadaslar elini çabuk tutarsa iyi olur , bu hafta sonu çalısmalar başlayacak :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5