Airgun 44 Malatya Team -22 Ocak Buluşma.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar;

Malatya'da olanlar, yolu Malatya'dan geçenler ve bizlere katılmak isteyenler için 22 Ocak 2012-Pazar günü bir buluşma planlıyoruz. Sucuklu(Ankara Team'e özendik), mangallı, çaylı olmasını istiyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar, bu başlık cevap yazarlarsa sevinirim. Her türlü fikre açığız. Detayları daha sonra belirleyeceğiz.

Saygılarımla.

• beni ilk sıraya yaz üstad :)
    mangal sucuk fikrini tuttum :thumbup:

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Bol eğlenceli bir gün geçirmenizi dilerim Cem abi yolun Manisaya düşürse skorsky ile bende gelebilirim :D :thumbup: size şimdiden afiyet olsun her attığınızın hedefi bulması dileğimle... g;$i

• tüm arkadaşlara kapımız açık yolu düşen olursa mutlaka bekliyoruz
    ayrıca kamera çekimide yapsak mı üstadım :)

• "Bol eğlenceli bir gün geçirmenizi dilerim Cem abi yolun Manisaya düşürse skorsky ile bende gelebilirim biggrin.png :thumbup: size şimdiden afiyet olsun her attığınızın hedefi bulması dileğimle."

Yusuf Kardeşim, çok teşekkür ederim. Keşke öyle bir imkanım olsa...Ama her zaman bekleriz.

Tuncay Hocam
    ;sen zaten yine diğer organizatörsün, senin kaçışın yok.biggrin.png Kamera çekimi yapacağım, Sucuk, mangal ayarlayacağız. Tüpe de 250 Bar bastırabilirsek değme keyfimize.

• Yazın benide sayın abilerim allahtan bi sorun çıkmazsa orada olacagım.:)

• Yazın benide sayın abilerim allahtan bi sorun çıkmazsa orada olacagım.:)

bekliyoruz ramazan kardeşim:)
    tamamdır üstad nasıl dersen öyle olsun:)kişi sayısı belli olsun ayrıntıları konuşuruz o zaman

• üstad 22 sine hava nasıl olur acaba? ayrıca bugün bir abimizide davet ettim gelecek tanışırsınız

• Güzel bir buluşma olacağına inanıyorum. Arkadaşlık-Dostluk şahane, Mangal-Sucuk bahane.... Saygılar

• Hadi bakalım hayırlısı,atışa dalıp fotoğraf ve video çekimlerini ihmal etmeyin :))

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Mehmet Bey, Erdinç Astsubayım çok teşekkürler...Güzel bir organizasyon yapmak istiyoruz, atışlı, neşeli, mangallı, ayranlı..Kubbede kalan hoş bir seda olsun.

Tuncay Hocam
    ; tabii ki gelebilir. Sayıları bilelim, iş bölümü yaparız. Şişe biriktirmeye başlayalım, muşamba filan almamız gerekecek.

• herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkürler arkadaşlar ,üstad şişeye ne gerek erdinç beyden aldıgımız dürbünle artık 150 metreden boş kovan vurabiliyor tüfek:) bir kutu küp şeker alalım hedef olarak yeter :) (ayrıca dürbün için erdinç beye teşekkür ediyorum) şaka bir yana ayın 18-19 u gibi netleştiririz ne yapacağımızı, tripot ve kamera benden senin fotgraf makinası bendekinden ii sende uygunsa onu getirirsin... mutlu mesut atışlar yaparız
    :thumbup:

• güzel atışlar dilerim. benim yerime de sucuk yiyin bari :)

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• bende bol foto-video bekler, hepinize keyifli bir buluşma dilerim...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bende bir malatyalı olarak malatya team'a sonsuz destek veriyorum inşallah başarılı ve güzel bir takım çalışması olur

• bende sizin gibi degerli abilerle,yüzyüze tanışmak,beraberçalışmak,bol bol atış yapmak isterdim.gönlüm sizlerle..,bizde video çekimlerinizi dört gözle bekliyoruz,saygılar..

• tüm arkadaşlara destekleri ve içten duyguları için malatya team adına teşekkür ederim,bol bol resim ve video alacaz kısmetse :)