Airgun 44 Malatya Team -22 Ocak Buluşma.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • üstad bir tane safir t14 siparişi verdim dün,buluşmaya getirsem deneme şansımız olurmu acaba :)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• üstad bir tane safir t14 siparişi verdim dün,buluşmaya getirsem deneme şansımız olurmu acaba :)

Tuncay Hocam;

Hayırlı uğurlu olsun silahın. Getir getir... Ateşliye de başlıyorsun yani, karanlık tarafa mı geçiyorsun? 8o

• zmerhaba arkadaşlar... Ben de malatyalaıyım

Nerede atış yapıyorsunuz? Memleketime selam ... İzne geldiğimde sizlerle tanısmak isterim

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• :) bizimki keyfi üstad ya... getireyim atış yaparız biraz

zmerhaba arkadaşlar... Ben de malatyalaıyım

Nerede atış yapıyorsunuz? Memleketime selam ... İzne geldiğimde sizlerle tanısmak isterim

gel kardeş bekleriz,gelince haberimiz olsun

• safirim geldi test atışları tamam,22 sinde deneriz tekrar
    :thumbup:

• hadi hayırlısı, g;$i
    Hava durumu uygun olursa harika olur,eğer çok büyük aksilik olmazsa gelirim.Buluşma yeri tespiti yapıldımı?
    Benim PCP tüfek yok,88 gr co2 li bir tüfeğim,ve 2 adet co2 li tabancam var,
    Ayrıca ateşli silah getirebilirmiyiz,bir adet safirim ve tabanca(yanımdan ayırmam zaten)
    Ve benim üzerime ne düşüyorsada yapmaya hazırım. :love: saygılarımla
    mehmet

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Merhaba,

Buluşma yeri Elazığ yolundaki atış alanı olacak hava iyi olursa. Bizim amacımız mümkün olduğunca çok katılım olması, tüfek çeşitliliği ve muhabbet. Ateşliler de gelebilir, kanuni olduğu sürece gautling bile olur. 8o

Bu arada, yavaş yavaş listeyi de oluşturalım(en az iki kişi var) :thumbup: :

1. 1256549
    2. skywagon
    3.

• keşke orda olsam bende atışlara katılsam '' eee nidem artık bekliyem sene sonu gele bende atışlara gatılam''

• Syn skywagon 3.sıra benim

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• mehmet bey tabiki bekleriz memnuniyetle,ama pcp ile atış yapmanızı tavsiye etmem çünkü hastalık yapıyor.kendimden biliyorum 8o

• mehmet bey tabiki bekleriz memnuniyetle,ama pcp ile atış yapmanızı tavsiye etmem çünkü hastalık yapıyor.kendimden biliyorum 8o

ya bende zaten her türlü silah edinebilme hastalığı var.Alacağım bende birtane heralde.
    Zaten 2gündür nette ''Hatsan AT44WX-10 Premium 5.5 mm PCP Havalı Tüfek'' i inceliyorum.nasıl olur bilmem her an alabilirim

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• kısmetse atış yapın hemen alacaksınız emin olun:)hatta diğer silahlar keyif vermez olacak,

• Tuncay Hocam,

Pazar gününden önce atışa gidersen atış alanının durumuna bir bakar mısın? Malum kar yağdı ve erimez ise o yokuşu çıkamayabiliriz. Ben fırsat olursa havadan keşif yaparım.

• Tuncay Hocam,

Pazar gününden önce atışa gidersen atış alanının durumuna bir bakar mısın? Malum kar yağdı ve erimez ise o yokuşu çıkamayabiliriz. Ben fırsat olursa havadan keşif yaparım.

yarın fırsat bulursam bir bakarım üstad,pazar hava nasıl olacak acaba yağış olmaz inşallah :thumbup:

• gittim bugün semaver aldım çay demlemek için :thumbup: atışa gidebilirsek eğer

• İyi akşamlar, Tuncay hocam poligona gidiyormuyuz?

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

Yarın Tuncay hoca keşif yapacak, ona göre karar vereceğiz Mehmet bey.

birazdan keşfe gidecem mehmet bey ama yarın için kar yağışı gösteriyo hava durumu :him:s

• Valla kar yağsada kapalı bir yerde,bi yerde buluşup tanışıp ,silah sohbeti yapabiliriz,
    Tabi sizcede uygun olursa!!
    yemek ve caylar benden

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "