Airgun 44 Malatya Team -22 Ocak Buluşma.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugünkü buluşma çok güzel geçti. Şartlar çetin olsa da hobidaşlık ve dayanışma çok güzel bir ortam hazırladı bizlere. Bu değerli foruma renk getirebildiysek ne mutlu bizlere. Sonunda Airgun 44 Malatya Team'e Malatya'lı abi ve kardeşlerimizi de kattık bugün. Malatya'dan Ankara'ya giderken gönlüm çok rahat gideceğim. 8o

• Çok güzel,harika,ve bol sohbet :love:
    Cem ve Tuncay hocaya teşekkür ederim,yaklaşık 7,veya 8 aydır atışa gidemiyordum,sayenizde epeyi yorgunluk attık,
    İnşaallah diğer buluşmamızda sayımız artar ve ve dahada neşeli olur.Yakın uzak illerden gelmek isteyenleride misafir ederiz,
    Tüm arkadaşlarıma atışı ce havası bol huzurlu bir yıl dilerim.. :thumbup:

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Çok güzel,harika,ve bol sohbet :love:
    Cem ve Tuncay hocaya teşekkür ederim,yaklaşık 7,veya 8 aydır atışa gidemiyordum,sayenizde epeyi yorgunluk attık,
    İnşaallah diğer buluşmamızda sayımız artar ve ve dahada neşeli olur.Yakın uzak illerden gelmek isteyenleride misafir ederiz,
    Tüm arkadaşlarıma atışı ce havası bol huzurlu bir yıl dilerim.. :thumbup:

Mehmet Abi,

Asıl biz sana çok teşekkür ederiz, barut kokusunun dayanılmaz hafifliğini hissettik bugün sayende. Sana da güzel bir PCP aldık mı, bu iş tamamdır. İyi dileklerin için çok teşekkürler.

• Bu sefer olmadı ama,diğer toplantılarımızda daha tecrübeli organizasyon abiliği yapacağımdan emin olun,
    Arkadaşlık,dostluk,hobidaşlık çok güzel,
    Cem,ya ben ne kadar kiloluymuşum, yada foto beni şişman mı gösteriyo!!!

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• Bu sefer olmadı ama,diğer toplantılarımızda daha tecrübeli organizasyon abiliği yapacağımdan emin olun,
    Arkadaşlık,dostluk,hobidaşlık çok güzel,
    Cem,ya ben ne kadar kiloluymuşum, yada foto beni şişman mı gösteriyo!!!

yok abi makina bozuk bence benide kilolu çıkarmış:) birdahaki buluşmaya daha profesyonel hazırlanırız ama dünde çok iyiydi bence teşekkürler mehmet abi:)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Tabiki hocam, kesinlikle çok daha iyi olacak eminim.Katılımda çok olacak ve forumdaki bütün arkadaşlar katılmak isteyecek.
    Tabi bende PCP mi almış olacağım.
    Sponsorlukta yapacağım.
    Çok iyi olacak çok,
    Cem ve Tuncay hocam müsait olduğunuzda büroma her zaman uğrayabilirsiniz hiç teklif yok,(gelmeden önce telf. açın)

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• inşallah arayıp gelmeye çalışırız mehmet abi:)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love: