Yeni Kurulacak Takımımız İçin İsim ve Logo Seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • "umum otomobilciler ve şoförler konfederasyonu" ayarında uzun ve sıkıcı isimleri tercih etmemeli bence. A-Takımı form ve fonetik olarak çok ideal. buna yakın kısa ve öz bir isim olsa ne iyi olur.
    -200 bar
    -50 metre
    -angaralılar
    -gez-göz-ankara

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• bende bişiler çizdim ama burada yükleyemiyorum. facebook sayfasında paylaştım. kyücel'in önerdiği resimlerden ikincisiyle bişiler yaptım.

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Aynı logoyu sadeliğini bozmadan atıcılığı biraz daha yansıtacak şekle soktum. Saygılar

[Resim Engellendi: http://farm8.staticflickr.com/7009/6731375385_b9bc03b4c0.jpg]
    Yeni Logo 011 by meenet287, on Flickr

• Mehmet,hangi silahla,hangi mesafeden attın tabelaya,,gurup dağılmış...senin gibi 200 metre atıcısına göre değil .. :D:D;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• İsmin uzun olmaması doğru bir yaklaşım. Zaten anılırken A Takımı diye anılır ama logo da havalı silah atıcılar grubu diye bir tanımlama olması ismin kısa anılmasına zarar getirmez. Özellikle Ankara yı çağrıştırmasına gerek yok bence, ortak noktamız Ankarada olmak o da isimde var. Atıcılık figürü mutlaka olmalı ki Mehmet eğer grubu biraz daha toplu çizerse daha şık olur sanki .

• A Takımı yazısı bir dönemin bir dizisini ve Keçiören taraflarında zamanında namı pek yayılmış özel belediyecileri çağrıştırıyor bende. Ben Kamuran'ın eklediği 2.resim gibi figürleri çok beğeniyorum ama daha araştırabiliriz, önce temayı yansıtan çarpıcı figür sonra yanına A Takımı gibi yazı eklenmesi taraftarıyım. Ammaaa sonuçta çoğunluk kararına da uyarım. g;$i Sevgiler

• Ankara'nın zaten bir takımı ve logosu varken yenisini aramak niye? Nedir bu bizim milletteki hizipçilik duygu ve dürtüsü? Tarih boyunca olduğu gibi herkesi kucaklayan takım yerine küçük olsun benim olsun mantığı mı geçerli? Bu sebepten 16 devletimiz yıklımadı mı?
    Birlik ve beraberliğimizi kaybediyorsak logo kına olsun.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Zaman, para ve emek harcayarak birşeyler yapmaya çalışan insanlara yaklaşımın eğer buysa abi; kusura bakma ama o kınayı iade ederim. Saygılar

• bende Osman abinin önerdiği ismi benimseyebilirim SEĞMENLER uygun gibi geldi bana.Eskişehir den sevgiler selamlar

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• ortada hizipçilik veya benim olsun duygusu olduğunu hiç zannetmiyorum, asıl şu anda yaptığımız gerçek manada biz olmak !!! Ankara team adını kim koymuş ? logosunu kim seçmiş ? önüne gelen isminin altına Ankara Team ı eklemiş, adamı daha bir kere görmemişiz , denyonun biri eski atış alanına gidip masaları yatırıp onlara atış yapmış, oda kendini Ankara Team a eklemiş, bir başka sığır çevredeki tabelalara atış yapmış, bir başkası atış sehpalarının üzerine hedef koyup atış yapmış sonra arabayla üzerinden geçmiş bunların hepsi Ankara Team üyesiymiş, kim bunlar ?
    Şu anda yeni bi oluşum içine girdik, herkes maddi manevi ve fiziki olarak elinden gelen yardımı yapıyor.
    Bu zamana kadar ne zaman birşeyler yapmaya çalışsak , mutlaka birileri sivrilip çıktı yok öyle olmaz yok böyle olmaz diyerek hevesimiz kırıldı. ama bu sefer inşallah öyle olmayacak ve öyle kafası esen herkes bu gruba katılamayacak. Grup içinde olumsuz davranışlar gösteren , sıkıntı çıkaran kimse barınamayacak. gruba dahil olmayan hiç kimse atış alanından faydalanamayacak, İnşallah bu işin devamında dernek ve kulüp çalışmaları olacak. Yapılan herşey kendimiz için , bu işi vatan millet sakarya moduna sokmanın ve kinayeli laflar sarfetmenin hiç manası yok.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Mehmet Bey;

Logo çalışmaları çok güzel olmuş. "TAKIMI ve altındaki HAVALI SİLAH ATICILAR GRUBU" yazısını biraz daha altına alarak, Hitit Güneşi ile hedefliği birleştirsek nasıl olur?

Saygılarımla

• Arkadaşlar selamlar
    Uzun bir süredir aranızda yokum :( ama inanın gözümde tütüyor her yaptığınız çalışma, malüm iş kurmak zor, allahtan amelelik işlerini bitirdim.konu ile ilgili sizler epey bir yol almışsınız, ben sadece minik bir hatırlatma yapmak ile yetineceğim. Yapılacak olan logo her ne olursa olsun, çok kolay işlenecek bir logo olmalı, yarın bir gün şapkalarımıza montlarımıza işlete bileceğimiz kolaylıkta olmalı, detay yazılar ve ince çizgiler bu gibi durumlarda logoların kullanımını tamamen kısıtlamaktadır. Seçim yaparken lütfen bu konuyu göz ardı etmeyiniz. Bu anlamda yuvarlak çizgileri çıkartırsak serdarın önerdiği logo çok şık olur düşüncesindeyim.

Selamlar
    yücel

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Selamlar;
    Bence bu işi fazla uzatmanın anlamı yok görünen o ki "A TAKIMI" ismi genel manada kabul görmüş, logo da ise Serdarın yaptığı logo benim tercihimdir. Bir an önce isim ve logo arayışını sonlandırmak lazım derim ben. Büyüklerimiz boş yere dememiş, Nikahı bir an önce kıymak lazım nişanlılık ne kadar uzun olursa lafıda o kadar çok olur.

A-TAKIMI

• Ben de düşündüysem de "A Takımı"ndan iyisini bulamadım.

Logo için birkaç çalışma yapacağım fırsatım olduğunda.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Mehmet, yaptığın logonun ham halini ve fontunu bana yollarsan bir şeyler yapmaya çalışayım. Serdar'ın eskizine benzer bir şey fena olmayabilir.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• [Resim Engellendi: http://farm8.staticflickr.com/7174/6730796115_2af54e0a74_b.jpg]

İsim kabulü A Takımı yönündeyse bu logo çok güzel olmuş Serdar Abi
    Üzerinde biraz oynamayla çok daha güzelleşir

A Takımından başka isim önerisi pek gelmedi,
    İsimin sonunda grup yada takım kelimeleri olmadan sadece çoğul ekiylede güzel şeyler yakalanabilir diye düşünüyorum

" Keskin Gözler "

Havalı Silah Atıcıları

:)

• [Resim Engellendi: http://farm8.staticflickr.com/7174/6730796115_2af54e0a74_b.jpg]

İsim kabulü A Takımı yönündeyse bu logo çok güzel olmuş Serdar Abi
    Üzerinde biraz oynamayla çok daha güzelleşir

A Takımından başka isim önerisi pek gelmedi,
    İsimin sonunda grup yada takım kelimeleri olmadan sadece çoğul ekiylede güzel şeyler yakalanabilir diye düşünüyorum

" Keskin Gözler "

Havalı Silah Atıcıları

:)