Yarin icin atisla ilgili plani olan var mi bizim takimdan

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar havalar epey soguk malum. Yarin icin atis yapmayi veya mekanayi gelmeyi dusunen var mi

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erdinç Ağbi yarın çok erken gitmezseniz ben gelmek isterim sincandan kızılaya geçerim oradan atış alanına geçen kimse olursa tabi

• O is hallolmus sanirim samet. Ben de kararsizdim aslinda ama madm geleceksin ben de 10 gibi orda olurum

Cricket 5,5 mm PLB

• Merhabalar,

Bizim delikanlıyı 12:00 de Kızılay a dershaneye bırakacağım ve direkt olarak atış alanına geçeceğim... Yani 12:30 a kalmadan orada olurum...

Sevgiler...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• Levent hocam sağolsun hallettik, kısmetse beraber geçeceğiz ağbi, çok soğuk ama sıkı giyiniriz artık :)

• Bende gelmek istiyorum ama....

• Sizin takım hankı Erdinçcim? Kimlerden bahsediyorsun?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Erdinç Kongo cumhuriyetindeki atış takımından bahsetmiş, aslında anlamak çok zor değil !!!

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Erdinç Kongo cumhuriyetindeki atış takımından bahsetmiş, aslında anlamak çok zor değil !!!

Serdar, senin adın Erdinç mi?

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Yine cevabını bildigin bir soru sormussun...

AA S410 5,5

• Yine cevabını bildigin bir soru sormussun...

O halde cevabını tahmin ettiğim fakat bilmediğim bir soru sorayım; Rahatsız mısın?

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Ben cok rahatımda abi bu soru nerden icab etti ? Senin bi rahatsızlığın varsa soyle...

AA S410 5,5

• Sen rahatsan sorun yok... Son 3-5 mesajı tekrar okursan sorunun nerden icap ettiğini anlarsın sanırım... O "gene cevabını bildiğin soruyu sormuşsun" cevabını beğenmedim... Birkaç saniyeni ayırıp "arkadaşlığımızı" bir düşünüp değerlendirirsen sevinirim... Eğer gene aynı cevabı uygun görüyorsan, o zaman konuşuruz...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Bugün atışa gitmeyi düşünen varmı?

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Evet yine herzaman ki gibi güzel bir buluşma oldu. Ne kar ne soğuk bize engel değildi. Sağolsun Osman abi, Erdinç ve Serdar yine hünerli ellerini bizden esirgemeyip mangal başındalar dı. Ellerine ve keselerine sağlık. Samet arkadaşımızla tanışma fırsatı bulduk ve çok memnun olduk, yanlız ufaktan böle inceden Zoraki zehri verdi bize o iyi olmadı... g;$i

Hadi hayırlısı diyelim, zaman ne gösterir bilinmez :whistling: . Katılım gösteren herkeze çok teşekkürler. Saygılar

• Yemege katilmayn arkadaslar bos durana kadar fotograf cekselrmis ya

Cricket 5,5 mm PLB

• :thumbup:;grin;;)

Cricket 5,5 mm PLB

• Samimi ortamınız sayesinde sabahtan akşama kadar soğuğa, buza, tipiye rağmen çok güzel bir gün oldu. Levent hocama ulaşım konusunda yardımcı olduğu için teşekkürü borç bilirim. Murat Ağbininde bana yakın oturduğunu bilmek çok güzel, ilgisi için teşekkürler.
    Ankaradaki arkadaşlarımla&hobidaşlarımla tanıştığıma çok memnun oldum ben.
    Zoraki konusunda bir çok arkadaşın beğenisini kazandı hayırlısı olsun bakalım :)
    Osman Ağbi, Erdinç Ağbi ve Serdar Ağbiye de hünerli aşçılıkları için bir kez daha teşekkürler sayelerinde tipi altında sucuk yeme imkanını da bulmuş olduk. İmkanım olduğunda bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor olacağım, tüm A Takımına selamlar.

• ben sehir dışındaydım kaçırdım malesef :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png