t12 nin namlusuna 2 yada3 adet saçma yükledim nasıl cıkacak bunlar ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar biraz önce t12 min namlusuna sanırım 2 yada 3 adet saçma sürdüm yanlışlıkla.Ben bu saçmaları nasıl çıkarıcam?metal bir galvaniz telim var ama yivlere zarar veririm diye ellemedim.n yapabilirim?n olur bi yardım. :((

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Şarjörü çıkartıp boş atış yapın ard arda, ilkinde çıkmazsa 3-4 kesin çıkar. Ama sunta gibi birşeye doğru nişan alın.

filinta

dulce bellum inexpertis

• hacam saçmayı içeri süren kol tam olarak kapanmadığı için tüfeği ateşleyemiyorum.Hem acaba böyle bir sıkışıklıkla tüfeği ateşlersem namluma zarar vermezmiyim?

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• üstü plastik kaplı metal bi askıyı kesip düz hale getirin.

sonra ucundan sokarak tık tık tık bi deneyin cok yavaş.
    hareket varsa cıkar zaten
    ha yoksa zor kullanabilirsiniz yada kullanmamalısınız bilemiorum =/

>>Gamo CFX<<

• Valla hocam hareket olmaz diye düsünüyorum cünkü ben onları iterek fena oturttum.Kullanamazsın derken ne demek istediniz yani tüfek çöp mü oldu :( peki iyice itsem içeri sonrada tüfeği arkaarkaya ateşlesem zararı olurmu namluya?

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• osman abi bu sefer saçmalar namlunun içindeler :) ilk konuda tam ucundaydı rahatça çıktı namluyu sökünce.kızma n olur :) bu farklı oldu abi.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Valla hocam hareket olmaz diye düsünüyorum cünkü ben onları iterek fena oturttum.Kullanamazsın derken ne demek istediniz yani tüfek çöp mü oldu :( peki iyice itsem içeri sonrada tüfeği arkaarkaya ateşlesem zararı olurmu namluya?

eğer cok fecii sıkıştıysa zaten leri yöndede hareket etmeyecektir.

geriye doğru kısa bi mesafe için zorlamak daha kolay ve mantıklı görünüyo

sonucta sıkışan şer kurşun namlunun kendisinden daha yumuşak bi metal zarar vermez diye düşünüyorum
    yada baska yollara göre az zarar verir heralde

>>Gamo CFX<<

• kolu biraz zorlayıp kapatabilirsen ,ateş edince cıkarlar...bunu yapamaz isen önceki başlıkta izah edildiği gibi namluyu sök. namlunun ucundan bir harbi ile hafif hafif vurup tıklayarak cıkartman gerekir...cok zorlanırsa namluyu biraz ısıt sallayınca kendiliğinden düşer.

A Takımı Üyesi

• Osman Beyin dediği gibi bolt kolunu yuvaya hafif tıktıklayarak oturtmaya çalış tam oturduğunda 3-4 kez ateşlersen sorun çözülecektir. Pllet dediğimiz zaten parmakla bile bükülebilen yumuşak bir kurşun. Çok zorlamaması lazım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Osman abicim namluyu söktüm ve arkadaşın dediği gibi plastik kaplı metal askılıkla nazikçe iterek cıkardım.Allahtan cok sıkışmamış :)zorlanmadan cıkıverdi.
    Yardımlarınız için cok teşekkür ederim
    not : ;tacli# Osman abi ;tacli# bana dediğin herşeyi aklıma yazıyorum teçrübelerin biz hobici arkadaşlara her daim ışık tutacaktır.Yamacch dostum sadada cok teşekkürler! :thumbup:

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Geçmiş olsun..daha dikkatli kullanın.silah kullanırken ihmal ve dikkatsizlik kazalara neden olabilir.kazalara fırsat vermemek için,azami şekilde dikkatli olmak gerekir.

A Takımı Üyesi