11 Şubat 2012 mini buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • saat 10 gibi mekana gittim, aynı anda Serdar'da gelmişti. Murat ise bizden önce gelmiş karda atışlara başlamıştı bile. Sonra Rıfat arkadaşımızda geldi onunla da tanışmış olduk. Biraz atış yaptık, hava güneşli, yerler karlıydı.

[Resim Engellendi: http://s14.directupload.net/images/120211/pu2p3brr.jpg]

[Resim Engellendi: http://s14.directupload.net/images/120211/mwtunxam.jpg]

[Resim Engellendi: http://s14.directupload.net/images/120211/26ha3krc.jpg]

[Resim Engellendi: http://s14.directupload.net/images/120211/2848m4lm.jpg]

Serdar'ın yeni Steyr LP10 müsabaka silahını biraz denedik, tabanca bana uymuyor onu tekrar anlamış oldum. Serdar ise silaha baya alışmış 10m de otları biçiyordu .

.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Şartlar zorda olsa vakit ayırmanız çok güzel... Fotoğraf makinası ne acaba :)

• Şartlar zorda olsa vakit ayırmanız çok güzel... Fotoğraf makinası ne acaba :)

sağol, foto makinası Nokia E66 :)

.

ankarateam.png

• isimleri yazar mısınız? :) bizlerde sizi tanımış oluruz.

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• Erdem , Serdar ve murat... Bende sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum üstadlar...

Bundan sonra her fırsatta gelmeye çalışacağım...sıcaklığınız ve dosthane tavırlarınız icin çok teşekkürler

Abi bu arada resmi yayınlaman da çok güzel olmuş

İnşallah başka bir zaman daha uzun görüşürüz

Ben de tüfeğimi getirir atışlar yaparız

Gerçi bendeyi tüfek ve tabanca siz degerli Abi'lerimizin yanında mantar tabancası gibi kalır ama olsun :))

Saygılar sevgiler

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Bu hafta gözüm kesmedi gelmeye. raiderı şöyle evire çevire kullanamadım bir türlü..

Buluşma güzel... :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• güzel ve kısa bir buluşmaydı katılan tüm dostlara teşekkür ederim , saol Hüseyin daha iyileri senin olur inşallah :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• fotoğraf makinasının iyisi karda belli olur... :)

doğru beyaz ayarı ile hepsi düzgün çeker diye düşünüyorum. Bunda ayar yapmadım ama sanırım manzaradaki gökyüzü-tepelerdeki koyu tonun etkisiyle kar düzgün çıktı.

.

ankarateam.png

• her zaman bekleriz, sık sık gel.

.

ankarateam.png

• Mekana en erken ben gitmişim, biraz ordaki av köpekleriyle karda gezindim, rüzgar yokken 100 metreye atmaya çalıştım, sonra Erdem abi, Serdar ve Rıfat geldiler, sohbet muhabbet güzel buluşma oldu. Serdarın yeni pcp tabancası hayırlı olsun. Rıfatlada tanıştık bu vesileyle onuda herzaman bekleriz. :thumbup:

Herkese selamlar, sevgiler.

• Çok güzel bir mini buluşma olmuş. Hobidaşlığın da güzelliği burda, hava sert de olsa, buluşmalar ortamı iyi ısıtıyor.

• Çok güzel bir mini buluşma olmuş. Hobidaşlığın da güzelliği burda, hava sert de olsa, buluşmalar ortamı iyi ısıtıyor.

Namlusu olan herşey tehlikelidir.
    Silahla şaka olmaz.

• Arkadaşlar hala Cibutideyim kaçırdım bu hafta buluşmayı :) burası 32 derece tshirtle geziyorum.

Bu arada Serdarım hayırlı olsun yeni tabancan, maşallah ne silah beee :) anladın sen...

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Arkadaşlar hala Cibutideyim kaçırdım bu hafta buluşmayı :) burası 32 derece tshirtle geziyorum.

Bu arada Serdarım hayırlı olsun yeni tabancan, maşallah ne silah beee :) anladın sen...

Hey maşallah 32 derece ha , vay beeee, abi o ne biçim direk dikmişsiniz öyle , nerdeyse buradan görünecek, sağlam olmuştur ama o, 9 şiddetinde deprem olsa yinede birşey olmaz ;şrofls;. , Saol abi silah fena değilişte idare eder, bu hafta Nevzat hoca ordaydı , korkudan gidemedim yanlarına ;rofl.;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5