Dampa İle Tek Parça Ayak Aynımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben yatagun dampa alıcam galiba yaza doğru dürbünsüz kullanıcam şimdilik hem tüfeğin yayı biraz yumuşasın şuan çok sert kurusıkı gibi patlıyo :)

• [Resim Engellendi: https://resmim.net/f/p8mYLh.jpg]
    • Hatsan Nova Compact 5.5 mm
    • Kral Puncher Pro 5.5 mm
    • Hatsan Mod.99 5.5 mm
    • Swiss Arms Tanfoglio Limited Co2
  • ben yatagun dampa alıcam galiba yaza doğru dürbünsüz kullanıcam şimdilik hem tüfeğin yayı biraz yumuşasın şuan çok sert kurusıkı gibi patlıyo :)

bende mod 125 alacagım gercekten kurusıkı kadar olmasada cok ses cıkarıyor mu

Namlusu olan herşey tehlikelidir.
    Silahla şaka olmaz.

• bende mod 125 alacagım gercekten kurusıkı kadar olmasada cok ses cıkarıyor mu

evet çok ses yapıyo mod 125 daha sert sol kolum ağrıyo ve elimde şiş şuan namluyu kuracam die :) sağ kolumda ağrıyo atarken çok tepiyo daha 50 saçma atmadım 100 200 atarsam komaya girerim heralde :)

• [Resim Engellendi: https://resmim.net/f/p8mYLh.jpg]
    • Hatsan Nova Compact 5.5 mm
    • Kral Puncher Pro 5.5 mm
    • Hatsan Mod.99 5.5 mm
    • Swiss Arms Tanfoglio Limited Co2
  • evet çok ses yapıyo mod 125 daha sert sol kolum ağrıyo ve elimde şiş şuan namluyu kuracam die :) sağ kolumda ağrıyo atarken çok tepiyo daha 50 saçma atmadım 100 200 atarsam komaya girerim heralde :)

Ben havalı tüfekleri ses ve tepme konusunda fazla ciddiye almıyordum ama sanırım ilk tüfegimi alınca 1 hafta sonra tüfekden soqurum yada kullacak gücüm kalmaz :D
    Bi bakımdanda iyi hem kas yaparız :):) Hemde az atarız ..

Namlusu olan herşey tehlikelidir.
    Silahla şaka olmaz.

• Dürbün ayarı ayak kaymasından oluyordur sanırım. Şuana kadar 400 e yakın sayıda pellet i çift ayakta kullandım ve kayma çok olduğu için 30 liraya, çivisiyle sabitlenebilen tek ayak aldım ve şuana kadar 900 den fazla pellet kullandım. 900 pellet az bir sayı değil, herhangi bir kayma olmadı ve dürbün ayarı bozulmadı; karar sizin:)

Ali ihan okutkan
    Hatsan Mod 99 Limited Edition
    3-12x44 Mildot Optima
    Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm

• bende hatsan mod 125 sniper kullanıyorum..size bir tavsiyede bulunayım..çok kullanışlı ve sağlam bir çözüm oldu dürbün için.

http://shop.tenburyguns.com/in…oduct&product_id=8525
    burada gördüğünüz ayaktan almıştım değişik bi ayak ayarlanıyor vsvs..ama memnun kalmadım bende resimde gördüğünüz gibi aslında tüfeğe monte edilen ve dürbünü tutan parça olarak iki kısımdan oluşan ayağın arasına vidaları çıkartıp oto camlarını yapıştırmada kullanılan silikolndan sürdüm..iki metalin arasında yaklaşık 5-6 mm mesafe vardı doldurdum o kısmı tamamen.iki gün kurudu şimdi süper bir dampa ayağım oldu..dürbün ayarı hiç bozulmuyor..silikon esnek olduğu içinde darbeleri ileri geri 1,5-2 mm esneyerek emiyor:))bu arada tek parça ayağı ben 35 tl ye almıştım..

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• arkadaşlar bu konuda, kendi denediğim bir yöntemi sizlere aktarmak istiyorum.tek parça ayakla tüfeğin kızağının arasına çiftaraflı ''metal yapıştırıcı bant'' tan yapıştırdım ve çok etkili oldu.kaymayı vs. oldukça güzel önledi.hırdavatçılarda rahatça bulabilirsiniz...

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• Herkes kaymadan dertli olduğu için kızaktan kaynak yaptırmalı arkadaşlar #hims Nasıl olsa dürbün üstten sökülebiliyor ayak sabit kalıversin ;şrofls;.

• Herkes kaymadan dertli olduğu için kızaktan kaynak yaptırmalı arkadaşlar #hims Nasıl olsa dürbün üstten sökülebiliyor ayak sabit kalıversin ;şrofls;.

;şrofls;.

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• Dampa ile tek parça ayak tamamen farklı şeyler konuda birkaç yanıltıcı mesaj gördüm, dampalar çok işlevseldir. Saygılarımla.

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Dampa ile tek parça ayak tamamen farklı şeyler konuda birkaç yanıltıcı mesaj gördüm, dampalar çok işlevseldir. Saygılarımla.

+1

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• bende hatsan mod 125 sniper kullanıyorum..size bir tavsiyede bulunayım..çok kullanışlı ve sağlam bir çözüm oldu dürbün için.

http://shop.tenburyguns.com/in…oduct&product_id=8525
    burada gördüğünüz ayaktan almıştım değişik bi ayak ayarlanıyor vsvs..ama memnun kalmadım bende resimde gördüğünüz gibi aslında tüfeğe monte edilen ve dürbünü tutan parça olarak iki kısımdan oluşan ayağın arasına vidaları çıkartıp oto camlarını yapıştırmada kullanılan silikolndan sürdüm..iki metalin arasında yaklaşık 5-6 mm mesafe vardı doldurdum o kısmı tamamen.iki gün kurudu şimdi süper bir dampa ayağım oldu..dürbün ayarı hiç bozulmuyor..silikon esnek olduğu içinde darbeleri ileri geri 1,5-2 mm esneyerek emiyor:))bu arada tek parça ayağı ben 35 tl ye almıştım..

arkadaşım bu dampayı az ve orta güçteki tüfekler için öneriyorlar. amacım senin malını kötülemek değil edindiğim bilgiyi yazıyorum. sen bu silikon işini felan nasıl yaptın. ayrı bi konuda foto felan eklesene baya yardımcı olursun bende sürekli dampa arıyışı içindeyim. mod 125 sniperim var.

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E

• merhaba,
    teorik olarak başarı sağlayacağını düşünüyorum mantıklı bir çözüm son durum nedir bize bilgi verirseniz aynı uygulamayı bende yapmayı düşünüyorum saygılarımla