X20 servis bu adres mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese selamlar.. Suppessorda bir sorun çıktı teknik servise yollayacağım; fakat siteye girdiğimde havalı tüfekleri göremedim. Emin olmak için sormak istedim. Daha önce servis ile iletişime geçen var mı acaba linkteki site doğru mu? http://www.vursan.com.tr/

• evet o sitedeki adres bende oraya göndermiştim ve ümit bey var orada onunla iletişime geçmen gerek yanılmıyorsam dahili no su 177 diye hatırlıyorum
    saygılar

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• Cevabınız için çok teşekkür ederim Selçuk Bey.. Bizden de saygılar..

• Tam da bu modelle ilgilenirken servis sorduğunuzu gördüm.Umarım sorununuz çabuk çözülür.
    Servis hakkındaki görüşlerinizi de buradan paylaşırsanız çok sevinirim.Sadece satın alıp kullanmak değil satış sonrasında da destek görüp göremeyeceğimizi merak ediyorum.
    İyi günler.

• Servise henüz göndermedim vaktim yok; şu sebeple yazıyorum. Madem bu tüfekle ilgileniyormuşsunuz; aman tüfekte sorun çıkmış! diye düşünmeyin. Her markada bu tür olaylar olabiliyor. Zamanında diana tüfeklerin de satın alındıktan bir kaç ay sonra servise gittiğine çok şahit olduk ;kffx;