18.02.2012 Yüzümü Gören Cennetlik Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet beyler, kardı, çamurdu vs derken baya bir devamsızlık yaptım, özledim herkezi. Buyrun bu Cumartesi buluşalım görüşelim....... Saygılar

• Mehmet haftalardır görüşemedik hakikaten, ben yarın gidebilirim. müsaitsen görüşelim, olmazsa cumartesi mecburen :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Epey oldu gerçekten görüşmeyeli, hem arkadaşları hem de HW ve AA ile atış yapmayı özledim. Cuma ve Cumartesi ankarada hava baya karl gösteriyor. Ben de nöbetçiyim zaten Cumartesi. Pazar müsait olursam geleceğim inşallah. Osman Abi senin Hawke Dürbünün işi bitti tamamdır, İlk fırsatta getireceğim.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Abi yarın ve öbür gün işlerim var o yüzden Cumartesi raht rahat görüşürüz. İnşallah hava iyi olurda tüfeğimi getiririm. Saygılar

• kar mı 8o ben önceki gün akşam denize girdim yav 8o
    sahte balığı halata taktırmıştım.onu almak için mecbur suya girdim ;grin;
    videonun ortalarında tutduğum küçük levreği salma görüntüsü başlıyor 8)

http://www.dailymotion.com/vid…encil-dorado-tune-f_sport

herkese isabetli atışlar :)

• Bu gün Erdem ile kaçamak yapalım dedik ve gittik...Glad ı götürdüm..teşkilatı kurduk 1 jarjör atıp dürbün ayarı yaptım ,,2 jarjörü doldururken lever kolu yay gücü ile hızla kapanınca masa üzerindeki yatay duran silah tetiğe el değmeden, patladı...bilin bakalım neyi vurdum..Erdemin Arabanın Yan camını patlattım.oldukça üzüldüm..ancak gelen mala gelsin dedik şükrettik..bu zamana kadar , başıma gelen ilk ve tehlikeli bir kaza.Silahın,tetik hassasiyetini ve emniyet ayarlarını yeniden yapmam gerekecek.bununla geçmiş olsun dedik.görünmez ve akla gelmez kazalar yaşanabiliyor ,Tanrı hepimizi,Görünmez kazalardan, belalardan korusun. :him:s

Erdinç Teşekkür ederim..zahmet oldu,eline emeğine sağlık....sen birini tamir ettin ama,, bir Gamo dürbün daha paralaks ayar yerinde meydana gelen sıkışmadan dolayı mefta oldu. g;$i

A Takımı Üyesi

• Sağol Kadir...olayı anlatmakta fayda gördüm.. bu tür olayların yaşanabileceğinide, duyurmak lazım.işin sakaya gelir yanı yok.Azami dikkat ve önlem olsa bile görünmez, akla gelmeyecek,kazalar yaşanabiliyor.

A Takımı Üyesi

• Büyük geçmiş olsun abi, Görünme kaa işte. Ben de ilk havalı tüfeğim ile babannemi vurmuştum yanlışlıkla( 20 sene evvel ), neyseki bişe olmamıştı. Gamo dürbünü de hallederiz Osman Abi yeterki sen çivi, vida... vs sokup kurcalama :)) Hawkenin içindeki görüntü uzun gelen bir vidanın uç kısmıymış nasıl girmişse bir aağaç vidası çıkardık :) BSA dürbün de bendeki ile brleştirince olacak sanırım.tek başına kurtaramadık :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Abilerim geçmiş olsun.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Erdinç,o vida kendi kendine nasıl girecek..ben sokmuşumdur..paralaks yuvasının vidası kırılmıştı yerine onu sıktım uzunmu gelmiş...bozulan 2 dürbünden bir sağlam elde ediyorsak çok karlıyız, yüzde elli karımız var.. ;)
    İsa Teşekkür ederim.

A Takımı Üyesi

• büyük geçmiş olsun hem erdem abiye hemde sana allah korumuş .cumartesi birmani olmaz ise bende gelmeye çalışacağım.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Abiler büyük geçmiş olsun , üzüldüm valla :( erdem abiye ikinci uyarıda gelmiş

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• kar feci yağıyor, bakalım haftasonu nasıl olacak...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png