Gamo Whisper Igt

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkeze mrb ben forumda yeniyim havalı tüfek almaya karar verdim babam bu konularda çok tecrübeliridr ben hallederim dedi ve gamo whisper igt almış ve bana gönderiyor öncelikle bu tüfek nasıldır kullananlar bilgi verebilirlermi ve bu tüfekte kullanabileceğim 20 metre ve üstü atışlar için bir dürbün alıcam ve 150 lira civarı bütçem var siz ne önerirsiniz yardımlarınızı tekliyorum airgunturk ailesi... bu arada yazın pcp bir tüfek almayı düşünüyorum eğer dürbün pcp tüfekte de kullana bileceğim bir ürün olursa çok memnun olurum... g;$i

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• bende de aynısı var.yeni aldım.4.5 mm.40 metrede iyi sonuçlar verdi.dürbün ansar 3x9x40.tabi her pelletin farklı karakter sergilediğini gördüm.sıfırlamayı hangi pellettle yapmışsan ona devam.kaliteli pellet sart.igt sisteminden dolayı çok para verdik.inşallah deger.sevgiler

Gamo Whisper IGT 4.5mm

• Igt piston yaylı pistona göre daha az ses yapıyor ve daha uzun ömürlü diye biliyorum. Igt pistonda yay değiştirme derdi yok, muhtemelen silahın gücü aynı değerlerde uzun süre kalabilir normal pistonlarda yay yoruldukça silahın gücü azalır.

• dürbünü(ansar 3*9*40) en üst ayara aldığım halde yukarınçekmeye devam ediyor. 10 25 ve 50 m lerde durum böyle.sebebini merak ediyorum.fikri olan var mı.çekme 8-10 cm kadar.saygılar.gamo whisper igt

Gamo Whisper IGT 4.5mm