internet üzerinden pelet alımı..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba abiler kardeşler ben alanyada yaşıyorum burda yeterli av bayii yok o yuzden internet üzerinde güvenilir alışveriş yapabileceğim ve pelet teymin edebileceğim biyer önerirmisiniz..
    ben aranızda yeni katıldım bu gün. mod 125 sniper 5.5 aldım pelet önerilerinize ihtiyacım var..

• merhabalar ağbi aramıza hoş geldin bende bir mod 125 sniper kullaıcısıyım ben sana hila l av bayii ni öneririm bu tüfek air arms diabolo field pelletlerle süper işler çıkarıyor benim rekor daha 107 metre 70lik bazuka şişesi:D daha uzağa uğraşmadım saygılar

Hatsan mod125 Sniper .22
    Hawke Sport HD 3-9x40 AO (Mil Dot)

• tüm mod 125 serileri gamo pro magnumu çok seviyor, 10 larca çeşit pelet denedim, ilginçtir ki gamo pro magnumdan aldığım verimi, jsb peletlerden bile alamadım,

• Yukarıdada denildiği gibi Pro Magnum bu silaha çok iyi gidiyor. Ayrıca Norica Apachenin orta ve kısa mesafede deliciliği inanılmaz. Site olarakta Yatagundan alabilirsin Yada ismi İsminin yazılması burada yasak olduğu! bir site daha var oradan da alabilirsin. Özelden atarım istiyorsan siteyi...

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5