8-mart buluşması,her şeye rağmen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet malatyada 22 ocak buluşmamızdan sonra,bir türlü hava muhalefetinden dolayı buluşamıyorduk,
    sonunda bugün sayın skywagon'suz (üzülerek),tuncay hocayla atışalanında buluştuk.Hava çok güzel +7 derece ve güneş vardı.
    önce tüfek ayar sehpamızı kurduk;
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bmry.jpg]
    tuncay hoca tüfeğinin dürbününü ayarladı
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bn0f.jpg]
    sonra birazcık atış yaptı
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bmwt.jpg]
    crono ile ilk ölçüm denemelerini yaptık.
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bn3q.jpg]
    sonra bizim airarms ın dürbünü ayarlamaya çalıştık.Ama beceremedik.cem senin yokluğun belli oldu.
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bn6y.jpg]
    Saat 12.30 da tuncay hocanın talebeleri,tavuk dürümlerle geldi ve ben tıkınıyorum g;$i
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bnbl.jpg]
    Gençler epey şişe diktiler,biz çok teknik çalışamadık zaten saat 13.00 a kadar zamanımız vardı.
    Şişeleri tabi tekerteker arkadaşlarımız devirdi. x;.z
    [Resim Engellendi: http://b1203.hizliresim.com/v/8/3bnf6.jpg]
    Ve alandan önce ben sonra hocam,ve talebeleri ayrıldık.
    kesinlikle diğer toplantımızı cem'siz yapmayı düşünmüyoruz.Ve daha kapsamlı güzel mangallıı-sucuklu yapacağız.Tabi hayırlısıyla
    Çok güzel oldu.Biraz stress attık,

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• memlektime selamlar güzel buluşma olmuş :thumbup:

• memlektime selamlar güzel buluşma olmuş

aleykumselam,hafta içi olunca kısa kesmek zorunda kaldık.
    Syn persian,sende benim yedi senemi verdiğim ikinci memleketim istanbula selam söyle,
    mayısta geleceğim,Allah'tan bir aksilik çıkmazsa

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• Mehmet Abi;

Aslına bakarsan bugün aklım hep sizdeydi. Kronoydu sehpaydı derken keyifli bir buluşma çıkmış ortaya. Bir dahaki buluşmayı kaçırmaya niyetim yok kesinlikle ama Perşembe günü olmasın lütfen. 8o

• Mehmet Abi;

Aslına bakarsan bugün aklım hep sizdeydi. Kronoydu sehpaydı derken keyifli bir buluşma çıkmış ortaya. Bir dahaki buluşmayı kaçırmaya niyetim yok kesinlikle ama Perşembe günü olmasın lütfen.

Cem,
    kesinlikle,senin olman lazım. dürbünü ayarlayamadık zaten yokluğun belli oldu,ben galiba ikiye bölünecem,hafta içi tuncay hoca ile,hafta sonuda seninle buluşacağız!! g;$i
    büyük bir ihtimalle bir arkadaş daha kazandık.Onund a eline değdi g;$i Şimdi o arkadaşımızda ikinci buluşmadan sonra tüfek sahibi olur ;avci;

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• Cem,
    kesinlikle,senin olman lazım. dürbünü ayarlayamadık zaten yokluğun belli oldu,ben galiba ikiye bölünecem,hafta içi tuncay hoca ile,hafta sonuda seninle buluşacağız!! g;$i
    büyük bir ihtimalle bir arkadaş daha kazandık.Onund a eline değdi g;$i Şimdi o arkadaşımızda ikinci buluşmadan sonra tüfek sahibi olur ;avci;

mehmet abi joker olsun perşembe benle haftasonu senle gelsin üstad:)
    eline sağlık abi güzel olmuş resimler :thumbup:

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Buluşma, buluşmadır. En kötü gününüz böyle keyifli olsun. Saygılar

• Buluşma, buluşmadır. En kötü gününüz böyle keyifli olsun. Saygılar

teşekkürler mehmet bey,yolu düşen tüm arkadaşları bekleriz:)

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• mehmet abi joker olsun perşembe benle haftasonu senle gelsin üstad
    eline sağlık abi güzel olmuş resimler

sağolasın tuncay hoca,
    memnuniyetle joker olurum.

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• Keyifli bir buşuşma olmuş ama yeni silahıyla beraber Cem beyide aranızda görmek isteriz.:)

Malatya team e saygılar...

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Dogayla bulusmak stress atmak ıcın cok hos organızasyonlar bunlar keske benımde ımkanım olsada bende yasadıgım sehırde bu tarz atıslar yapabılsem .. benım merak ettıgım konu gercekten bılmedıgımden soruyorum dogada atıs yaptıgımız alanlarda patlattıgımız şişeleri camların kırıklarını topluyormuyuz cunku cevre kırlılıgı ve ormanlık alanlarda bir numaralı yangın sebebi olabiliyor bu cam şişeler umarım herkez cok dıkkat edıyordur bu konuya saygılar iyi eylenceler

Ewanix windy city 5.5

Nikko stirling nighteater 4x16-50

Norica mod 61 4,5

Hatsan Special edition 5,5

Tuka 4,5

• Keyifli bir buşuşma olmuş ama yeni silahıyla beraber Cem beyide aranızda görmek isteriz.

Malatya team e saygılar...

Teşekkür ederiz saygı bizden.Görevi nedeniyle cem gelemedi,yoksa cem bizim bu toplantılarda üstadımız. :thumbup:
    Tuncay hocamında sadece perşembeleri boş.Ben serbest çalıştığım için her zaman uygun oluyorum.
    Ama önümüzdeki günlerde yeni şantiyemizde,çok daha uygun bir ortam oluşturacağım,hem kapalı ,hem açık bir alanımız olacak. agt

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• Dogayla bulusmak stress atmak ıcın cok hos organızasyonlar bunlar keske benımde ımkanım olsada bende yasadıgım sehırde bu tarz atıslar yapabılsem .. benım merak ettıgım konu gercekten bılmedıgımden soruyorum dogada atıs yaptıgımız alanlarda patlattıgımız şişeleri camların kırıklarını topluyormuyuz cunku cevre kırlılıgı ve ormanlık alanlarda bir numaralı yangın sebebi olabiliyor bu cam şişeler umarım herkez cok dıkkat edıyordur bu konuya saygılar iyi eylenceler

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Atışları yaptığımız yer ağaçlık değil,eskiden emniyet müdürlüğünün poligonuydu.Bakımsız olduğu içinde etrafta boş av fişeği ,çöp,ve benzeri çok şey bulunmakta.Havalar ısınırsa ben işcileri bir gün oraya götürecem,hem atış yaptıracam hemde etrafı biraz toplattıracam. :thumbup:
    O şişeleride tuncay hocam,ve dersaneden öğrencileri ağaçlık alandan toplamışlar.Kendilerine teşekkür ederim. g;$i

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "

• Teşekkür ederiz saygı bizden.Görevi nedeniyle cem gelemedi,yoksa cem bizim bu toplantılarda üstadımız.
    Tuncay hocamında sadece perşembeleri boş.Ben serbest çalıştığım için her zaman uygun oluyorum.
    Ama önümüzdeki günlerde yeni şantiyemizde,çok daha uygun bir ortam oluşturacağım,hem kapalı ,hem açık bir alanımız olacak.

Abi yeni atış mekanı senin şantiye olacak o zaman,desene artık hava muhalefetide durduramaz Malatya team i :) Her buluşmadan fotoğraf bekliyoruz...

Sygılar...

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Abi yeni atış mekanı senin şantiye olacak o zaman,desene artık hava muhalefetide durduramaz Malatya team i :) Her buluşmadan fotoğraf bekliyoruz...

Sygılar...

evet sözleşmeyi bugün imzaladık.Memleketimize bi 240-300 kadar yeni konutlar kazandıracağız.Hayırlısıyla.Mekan çok güzel yeni yerimizin arkası orman ve dağ,ön taraf malatya merkezi görüyor.Dört yıl buradayız. :D
    Zaten bugün cem ile calışmalara büroda başladık.Benim hawke yi ayarlamaya çalıştık.Ama sonuçlandıramadık.Poligon yolu görünüyor.
    Eğer cem ayarlarlayabilirse pazar öğleye kadar atış yapacağız.Bol bol resim,ve teknik bilgi paylaşacağız. :thumbup:
    Kesinlikle daha Airgun44 ü durduramayız gibi geliyor bana. agt

"S&W 357 magnum"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

"Huğlu Trap "