17.03.2012 A Takımın da buluşma varmı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Baktım kimseden ses çıkmamış bu hafta için bende ortaya sorayım dedim.Gerçi bizim çarşı listesi halen asılmadı sabah asılır ama ben çok yüksek ihtimalle cumartesi çıkıyorum geçen hafta pazar çıktığım için.
    Olurda toplanacak olursak;
    arkadaşlar beraber bir sucuk ekmek yapalım diyorum yaa hem atış hem sohbet.mekan da güzel zaten hava da iyi olursa tam olur.ne dersiniz ?
    Yolu burdan geçmeyip ve civarından geçen varsa bir yer soylesin bende oraya geleyim ordan beni de alsın zahmet olmazsa.Bildiğim her yere gelebilirim.saat 8:45 te burdan çıkıyorum ben.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Bu hafta çoooook işimiz var A Takımı üyeleri huuuuuuuuuu..... Bugün Serdarla beraber Ostimdeydik, yapılacak olan korunağımızın metal aksamını bitmiş haliyle gördük!!!! :thumbup: :thumbup: Montajlanmadığı için resimlerini çekmedim ama bitmiş ve boyanmış . İmalatı yapan firma işlerinin yoğunlaşmasından dolayı biran önce gelip montajı bitirmek istiyor.

O yüzden bir aksilik çıkmaz ise tüm üyeleri cumartesi-pazar günleri alana bekliyoruz ön bir çalışma yapmak için malum biliyorsunuz havalardan dolayı zemine yapmış olduğumuz ön çalışma şuan itibariyle çok verimli halde değil elden geçmesi ve çukur açılması gerekiyor, herkezden azami katılım bekliyoruz. Cumartesi gelebilecek olan cumartesi, Pazar gelebilecek olan pazar mutlaka gelsin arkadaşlar, ufakatan harekete geçelim ne dersiniz???? g;$i g;$i Saygılar

• Ehe işe yaradı.ben gelirim seve seve.
    Kızılay,sihhiye yakınlarından kim geçiyor.ya da başka yerler de olabilir

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Togay AŞTİ' aştiye gel abi buluşalım orda, gideriz beraber.
    Aştiye gelebilecek olan herkesi alan götürebilirim ancak dönüş garantisi veremem.

A-TAKIMI

• yarın görüşürüz arkadaşlar... :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Cumaryesi nobet, pazar da Canakkale Sehitlerini Anma Torenine katilacagim. Kolay gelsin herkese

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Levent kaç gibi geleyim.ben saat 9 u 5 ya da 10 gece asti de olabilirim.uyarmı sana da.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Yarin 10 gibi mekanda olurum. Benden baska gelebilecek olan var mi. Osman abi gecerkn alayim mi seni

Cricket 5,5 mm PLB

• Yarin 10 gibi mekanda olurum. Benden baska gelebilecek olan var mi. Osman abi gecerkn alayim mi seni

Abi bende düşünüyorum ama bişey sorucam.Alanda dolum başladımı?bu hadfta için başlıycak demişlerdi ama?

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Erdiç,
    Soğuk havalarda atış keyifli olmuyor..soğukta titreyerek, parmakları hissetmeden pellet yüklemek sıkıntılı..öğleden sonra bir ihtimal işyerimde olabilirim telefonlaşırız.

A Takımı Üyesi

• Yarin hava iyi olacak gibi osman abi gec kalma da gelmeye calis. Atariz beraber. Dolum isini bilmiyorum isa. Benim tup dolu kullanabilirsin sorun degil

Cricket 5,5 mm PLB

• Yarin hava iyi olacak gibi osman abi gec kalma da gelmeye calis. Atariz beraber. Dolum isini bilmiyorum isa. Benim tup dolu kullanabilirsin sorun degil

Teşekkür ederim Erdinç abi.Tam belli olmamakla birlikte gelebilrim abim :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)