11.03.2012 Ilıksu / ZONGULDAK Donuyoruz kurtarın bizi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 11 Mart Pazar günü Saat :06:00’da Nazmi ile buluşmaya ve atışa gitmeye karar verdik.Atış yaptığımız alana gittiğimizde kar henüz yerden kalkmadığı için buluşmamızı
    sahil kenarında yaptık.Atış yapmaya kararlıydık birde tüfeklerimizin ölçümünü yapacaktık. Yanlınız hava o kadar soğuktu ki heran dona bilirdik.:) Donma riskine karşın yinede keyifli atışlar yaptık ve silahlarımızın ölçümünü tamamladık.

Fotoğrafların ve ölçümlerin tamamını kayda alan Nazmi kardeşime buradan çok teşekkür ediyorum.

Birde paylaşım yaparken en üstte bulunan kısım'a "Önek" bir şey girmeden onaylamadı bende KaradenizTeam'i seçtim KaradenizTeam ve forumdaki diğer abilerim ve arkadaşlarımdan özür diliyorum ve forum yetkililerinden mümkünse ZonguldakTeam oluşturmalarını rica ediyorum.Bundan sonraki paylaşımlarımızı o başlık adı altına yapmak ümidiyle.

SAYGILAR

[Resim Engellendi: http://c1203.hizliresim.com/v/l/3mmv3.jpg]

[Resim Engellendi: http://c1203.hizliresim.com/v/l/3mmvf.jpg]

Havalı Silahlar, Suni Yemle Balık Avı, Elektronik

• Tebrikler,buluşma güzel olmuş,buluşma yeri harika. :thumbup:
    Kalabalığınızın artması,iyi dostluk ve arkadaşlıkların kurulabileceği,yeni buluşmalar dileğiyle hayırlı olsun. agt

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Elinize sağlık arkadaşlar, güzel buluşma olmuş. Sayı önemli değil, önemli olan buluşma yapmak, paylaşmak ve güzel vakit geçirmek. Buluşma mekanınız da gerçekten çok güzel. Devamını dilerim, Malatya'dan selamlar saygılar.

• sayın mehgun44;

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler,

sayın skywagon;

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler,dediğiniz gibi sayı önemli değil önemli olan buluşma ve birşeyler paylaşma,
    nazmi kardeşimde gerçekten pcp konusunda çok hevesli ve sürekli birşeyler yapmak isteyen bir arkadaş.
    Onun sayesinde buluşuyor ve güzel vakit geçiriyoruz.

SAYGILAR

• Harika bir buluşma gerçekleştirmişsiniz arkadaşlar.Bu güzel ortamda eminim üşümek en son aklınıza gelen şey olmuştur.Selamlar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Sayın kemoabe;
    Gerçekten güzel bir buluşma oldu ve soğuk son ana kadar hissedilmedi ne zaman
    gitmek için toplanmaya başladık o zaman soğuk etkini gösterdi
    saygılar;

• Sayın Metina;

Tutku dediğiniz gibi soğuk sıcak,gece gündüz dinlemiyor,
    yeter ki buluşma ve atış olsun.
    Saygılar

• keyifli buluşmalarınızın devam etmesi dileğiyle...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Zor şartlara rağmen fotolar, sonuçlar, anlatıma bakınca bu istek herşeyi başarır. Atış alanında deniz var, atış kontrolü için durgun su var, mangal yok :)

• Erdem abi merhaba;

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler,iyişallah sizlerle buluşup tanışma şansımız olur.

Saygılar

• Erhan Bey;

Gerçekten doğru söylüyorsunuz öyle bir ayrıntıyı unutmuşuz ama
    evden anca izin alabiliyoruz.:))) İzin saatlaerimiz sabah 06:00-10:00
    saati geçirirsek aç kalma ihtimalimiz yüksek;

Tanıştığımıza çok memnun oldum saygılar.

• Cahit bey merhaba; gerçekten keyifli bir buluşma olmuş, maşallah diyelim. Chrono ölçümleri harika, buluşmalarınızın devamını diliyorum. Saygılar