Gamo Match peletler pudralı mı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Daha önce hiç kullanmadım. Para verip alma taraftarı değildim ama pellet aldığım yerdeki eleman hediye etti bir kutu. 100 tane var içinde ve pelletler pudralıymış :S Hakikatende öyle. Resmen pudralı ve ele bulaşacak kadar bol var üstünde. Ne işe yarar bilmiyorum ama 2 tane attım denemek için ve pudranın yivleri doldurmasından endişe edip atmadım bir daha. Kutu diğer gamo match lara hiç benzemiyor. Dieğerlerinin resimlerine baktım baktım pudralı olana rastlamadım. Kibrit kutusu gibi 100 tane var içinde :)

[Resim Engellendi: http://img218.imageshack.us/img218/9515/grnt036za4.jpg]

• pudralı olduğunu pek sanmıyorum. pelletler oksitlenmiş olmasın?

Gamo Cfx (Light Modified by SEFFAH) + 3-9X40E Tasco /// Daisy 901 + 3-7x20 Powerline /// Hatsan mod 45
    P. Beretta s54 /// Ata Marocchi Auto /// Üzümlü Auto /// Belçika Çifte /// Üzümlü Tek Kırma
    One Shot, One Kill...!

• binlerce 4.5 5.5 gamo match pellet kullandım hiçbirinde pudra falan yoktu

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• pudralı olduğunu pek sanmıyorum. pelletler oksitlenmiş olmasın?

Yok yav halis pudra :) Kurşun oksit siyah olur hem beyaz değil.

• senin pelletler makyajlı o zaman ;şrofls;.

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• İnternette o kadar bakındım ama ne bu kutuya nede pudralısına rastladım. İlginç durum :S Makyajlı ya resmen peletler. :D

• Official Post

Pelleyler nem almış,

Benimde başıma geldi,3 - 4 sene bodrumda unuttuğum pelletler nem almış ve bu şekilde bolca pudralanmış gibi benbeyazdı.

• Satan adamda bihaber demek konudan. Pudralı bunlar dedi bana. Ya da nemli peletleri aklı sıra hediye ederek beni kandırmaya çalıştı ama yemezler :D direk çöp...

• Official Post

Satan adamda bihaber demek konudan. Pudralı bunlar dedi bana. Ya da nemli peletleri aklı sıra hediye ederek beni kandırmaya çalıştı ama yemezler :D direk çöp...

Bence çöpe atma,ben mazot ile yıkamış sonrada kurumak için kağıt havlu ile sarmıştım.

• Markete giderken attım hepsini çöpe. Zaten 100 tane bişey :) rastatt favorim her zaman.