900 tl full takım pcp tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkez merhaba yaklaşık 2 ay önce bu hobim yaylı bir tüfekle başladı açıkçası isabetsiz atışlardan ve sürekli yayı kurmaktan sıkıldım elime bir miktar para geçti bu tüfeğimi satıcam ve ortalama 900 lira bir bütçem var tüfek + tüm doldurma aparatları 900 lira ve civarı verebiliyorum at44 ve wabley gibi tüfekleri gördüm bu tüfekler yada başka hangi tüfekleri tavsiye edersiniz ve ilk kez pcp kullanıcam

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Webley Raider 10 tavsiye ederim alacaksan. Bence At 44 e göre daha Yakışıklıdır.
    Ama AT 44 Long Lothar Walther Namlu da fena değildir.
    Bahsettiğin paraya bu tüfeklerin 2. elini set halinde alabilirsin...

• pompa 200 tl ye alınıyor. orta kalite dürbün 250 tl. geriye 450 kalıyor. yani at44 lw alınabilir. ileride değişimi sadece tüfekle yapsanız bile zarar etmezsiniz.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• pompa 200 tl ye alınıyor. orta kalite dürbün 250 tl. geriye 450 kalıyor. yani at44 lw alınabilir. ileride değişimi sadece tüfekle yapsanız bile zarar etmezsiniz.

bu arada, satılmamış olsaydı arkadaşa sizin seti önerecektim...
    :rolleyes:

• bu arada, satılmamış olsaydı arkadaşa sizin seti önerecektim...
    :rolleyes:

haklısın satılmamış olsaydı gayet uygundu fiyat. o fiyatlar evanix s10 birdaha satılırmı bilemem.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• aslında dürbünüm var scuba tüp+ dolum aparatı+tüfek bu fiyata hatta takas istiyen olursa karşılığında 1 aylık gamo whisper igt tüfeğimi de verebilirim

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50