bursada poligon nerde var

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bursadaki poligon var mı varsa yazar mısınız

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bursada acemlerde var ama trap ve skeet atışları yapılıyor sadece

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Benim bildigim kadari ile iki tane 25 metre tabanca poligonu var; biri emniyetin gideri ozel. Havali tufek icin poligon var mi bilmiyorum.

• Ben pcp aldıktan sonra(malum acemilik var)yardım alabilirim düşüncesiyle Bursa da poligon ve atıcılık kulüplerinin adreslerini araştırdım.Ziyaret ettiğim yerlerde ilginçtir,konuyla ilgili yardım alabileceğim kimseyi bulamadım.Adamlara pcp diyorum pvc anlıyorlar. X( ( Vaziyeti anlatana kadar anam ağladı.Tabii,tahmin edersinizki elim boş döndüm.Havalı silahlarla ilgili bir kulüp sanıyorum yok.(Askeri lise hariç,orayada sivillerin katılması mümkün değil gibi)Poligondaysa ateşli,havalı ayırımı yapılacağını zannetmiyorum.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Bursa'nın etrafı çok güzel doğal orman-kır dolayısıyla doğal poligon, güvenli bir yer bulun keyfinize bakın. bende havalısilaha ilk başladığımda 2 kere poligona gittim, beni hiç sarmadı. 10m 25m bizim silahları kesmez :) sizde bizim Ankara'da yaptığımız gibi buluşmalara başlayın, güzel yerler mutlaka bulursunuz.

ama ilk başta 2 kişi olsanızda buluşun, vazgeçmeyin. zamanla kalabalıklaşırsınız.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Arkadaslar; bir hafta sonu bulusalim; sehirin disina ciktikca bircok yer bulunabilir.

Selamlar

• Bursa poligon yok ama bildigim güzel yerler var baya:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Eskişehirde var koskoca Bursa da yok gelde sövme....

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Bursadada en az biz kadar havalı silah kullanıcısı var. Sizde kendi imkanlarınızla bi poligon açabilirsiniz.

eskisehirteam.png

• Hadi toparlanın gidek atışa gidcem ama kafadan 30 kişi gelcek operasyona giden askerler gibi oluruz artık :D benim evin önü orman tak tuk sıkıyom m;s,S ama sıkılıyo insan tek olunca. Harbi el kadar eskişehirde var bizde yok:D Gerçi bursanın çevresi doğal poligon gibi bi dünya yer var.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Vay beee Bursa team a bak Benim kıymetli Eskişehir'imi nasılda küçültmüşler :) Eeee ne derler büyüklüğüne değil marifetine bakacan küçücük bir şehiriz ama kocaman çalışmalarımız ve yaşanacak-eğlenecek çok ama çok yerimiz var :D:D

eskisehirteam.png