Bursa Doğa, Av 2012 Fuari

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile hazırlanan BURSA DOĞA, AV 2012, 4. Uluslararası Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık, Alternatif Turizm, Arazi Araçları, Yaz Sporları, Spor Giyim, Karavan ve Kamp Malzemeleri Fuarı, 7 – 10 Haziran 2012 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Bu fuar için şehir dışından gelecek arkadaşlarımız için, bursa'da bulunan arkadaşlarımızla birlikte hem tanışma, hem hoş sohbet, hemde ufak bir atış organizasyonu gibi bir etkinlik planlamayı düşünüyorum bu konuda destek, öneri ve fikirlerinizi belirtirmisiniz, bursadaki dostlarımızın da desteği ile misafirperverliğimizi gösterelim ne dersiniz ?

Hatsan Mod 125 Sniper, (1 Günlük Macera, Ertesi Gün Elden Çıkardım.)
    Gamo Shadow 1000 (Emektar Tüfeğim 1999 dan beri bırakmadı beni :) )
    Hatsan Bt 65 Sb + Webler Tri Pump

bursateam.png

• tebrik ederim,Ben ve 124569 nickli Tuncay hoca(Syn skywagon(cem) u yazmıyorum muhtemelen o tarihlerde Ankara ya yerleşmiş olacak) bir aksilik olmazsa bütün ayarlamalarımızı yapıp gelmeyi düşünüyoruz,
    Bir hafta öncesi tam kesinleşir.Hatta bizlere otel rezervasyonu yapılıp yer ayırttırılırsa dahada güzel olur...
    Ben şahsım Bursa yı fazla bilmem Ama syn skywagon (cem kardeşim) yanımızda olursa daha iyi olur hiç sıkıntı çekmeyiz.
    Hayırlısıyla biz gelmek için can atıyoruz.

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• tebrik ederim,Ben ve 124569 nickli Tuncay hoca(Syn skywagon(cem) u yazmıyorum muhtemelen o tarihlerde Ankara ya yerleşmiş olacak) bir aksilik olmazsa bütün ayarlamalarımızı yapıp gelmeyi düşünüyoruz,
    Bir hafta öncesi tam kesinleşir.Hatta bizlere otel rezervasyonu yapılıp yer ayırttırılırsa dahada güzel olur...
    Ben şahsım Bursa yı fazla bilmem Ama syn skywagon (cem kardeşim) yanımızda olursa daha iyi olur hiç sıkıntı çekmeyiz.
    Hayırlısıyla biz gelmek için can atıyoruz.

Başımız üzerine sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hatsan Mod 125 Sniper, (1 Günlük Macera, Ertesi Gün Elden Çıkardım.)
    Gamo Shadow 1000 (Emektar Tüfeğim 1999 dan beri bırakmadı beni :) )
    Hatsan Bt 65 Sb + Webler Tri Pump

bursateam.png

• Cumartesi veya pazar gününe denk getirebilirsek daha geniş katılım olur.Tüm forumdaşlarımızı bekliyoruz.Selamlar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Bir aksilik olmaz ise bizde A Takımı olarak gelmek isteriz. Saygılar

• bende eskişehirdeki forumdaşlarla geleyim bari..

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler