Türkler Sonunda Borla Calisan Araba Yaptilar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: DİKKAT!!!
    BORLA ÇALIŞAN ARABA ÜRETİLDİ, MALİYETİ 200 TL OLAN 1 KG BOR İLE 19 000 KM YOL YAPABİLİYOR.(1100KG. OTO SABİT 100 KM SÜRATLE GİDERSE) BU DEMEK OLUYORKİ PETROLE SON. TAM TERSİNE BATILI ÜLKELER BOR İŞLETMECİLİĞİNİN KANSERE YOL AÇTIĞINI İDDA EDEREK BOR MADENİNİNDEN SOĞUTMA ÇABASI İÇİNDELER. OYSA BU MUCİZE MADEN KANSER TEDAVİSİNDE DE KULLANILMAKTADIR. TÜRKİYE KİSKACTA.
    ARABAYİ BOR MADENİYLE CALİSTİRACAK PATENTLİ 600 PROJE OLDUGU ORTAYA CİKTİ.
    TÜRKİYE, DÜNYADA BOR REZERVİNİN YÜZDE 73`ÜNE SAHİP VE TÜRKİYE GELECEĞİN ENERJİ DEVİDİR
    VE ULUSLARARASİ TERORİSTLER TÜRKİYE UYANMADAN BU KAYNAGİ ELE GECİRMEYİ PLANLİYOR.
    BU YAZIYI PAYLAŞARAK EN AZINDAN BİR TOPLUM BİLİNCİ OLUŞMASNA YARDIM EDEBİLİRİZ

DİPNOT:AMAN BE HERYERDE DE BU YAZI VAR DEYİP DE GEÇMEYİN UNUTMAYINKİ HERYERDE.ULUSALCI DÜŞÜNCEYE OLAN MEDYA AMBARGOSU YÜZÜNDEN KENDİMİZİ DUYURABİLECEĞİMİZ NADİR YERLERDEN BİRİ BURASI. BU YAZIYI GÖRMEK DEMEK AZDA OLSA TOPLUMUMUZUN BİLİNÇLENİYOR :thumbup: :P

• Aynı haberi on yıldır okuyorum, sanırım bir on yıl daha okumaya devam edeceğim. Keşke gerçek olsa

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• Bor şuan ABD tekeline geçti , hükümetin özelleştirmeleri sağolsun. 4-5 yıldır internette borla şalışan araba haberini ben de okuyorum da 8 satırlık yazıdan sonrasını bulamıyorum.

filinta

dulce bellum inexpertis

• bor la çalışan pcp yapsınlar daha çok seviniriz valla :) mesela 1tl ye alınacak 5gram bor ile 1000 stabil atış gibi :)

• bor la çalışan pcp yapsınlar daha çok seviniriz valla :) mesela 1tl ye alınacak 5gram bor ile 1000 stabil atış gibi :)

;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• amerika ne arzu ederse bu hükümet ona ikram ediyor, bor ile ilgili de bir ikram yapmıştr, yapmadıysa bile yapacaktır.

Başımıza çuval geçirenler hala sağ; demek ki bize ağır gelecek, hazmedemeyeceğimiz hiç bir şey yok.