Diana servis

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Diana mod 460'ımın alttan kurma kolunun pistona bağlanan parçasını kırdım
    gerekli tamirinin yapılabileceği yeri bilenlerden yardım bekliyorum

Beretta FS-92

Torun Süper Poze Tek Tetik

Sarsırlaz Frenchi

stoeger x20 suppressor Combo 4,5

Leydi Diana :) Mod 460 5,5 ve Leapers 6x24-50

• Geçmiş olsun www.avdoga.com gir mesaj yaz veya ara çok igili arkadaşlar tüfegi istersen gönderip tüm bakım onarımını yapdırabilirsin kurma kulu set olarak satılıyor :) 150 200 tl gibi bri rakama hallolur ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• ya hiç olmayacak iş oldu pelleti yuvaya yerleştirdikten sonra silahı yukarı doğru kaldırdım, pellet yuvadan kaymış mekanizmanın içine sıkışmış ve tetiğe basınca pellet sıkıştığı yerde iyice ezilmiş hem de boş etkisi sonuçta silah elimde kaldı :(

Beretta FS-92

Sarsırlaz Frenchi

• evet abi silahı ikinci el buradan bir arkadaştan aldım ama satan arkadaşın günahı yok o sağlam gönderdi marifet bende

Beretta FS-92

Sarsırlaz Frenchi

• Elimden 2 tane 460 magnum geçdi bu tüfegi iyi bilirim kol kırma sorunu kronikleşmiş bir sorundur kurma sistemi çok nazikdir fakat güçlü oldugu kadarda isabetlidir parcaları pahalı olması ve kurma sistemi sürekli sorun çıkarmasa 10 numara tüfekdir tetrar geçmiş olsun .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Elimden 2 tane 460 magnum geçdi bu tüfegi iyi bilirim kol kırma sorunu kronikleşmiş bir sorundur kurma sistemi çok nazikdir fakat güçlü oldugu kadarda isabetlidir parcaları pahalı olması ve kurma sistemi sürekli sorun çıkarmasa 10 numara tüfekdir tetrar geçmiş olsun .

Bu nedenle ben daha hafif,daha güçsüz ,kibar, fakat daha isabetli 4.5 mm küçük modeli Mod 46 yı daha cok sevmiştim.şimdiki sahibi "kocayanak" Fırat bey güle güle kullansın.

A Takımı Üyesi

• Yardımlarınız ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 460 güzel ama narin bir silahmış bundan sonra başka bir yaylı alırsam mod 350 olacaktır.

Beretta FS-92

Sarsırlaz Frenchi

• 350 ye gerek yok..aldığın silah mükemmel bir yaylı..parçayı değiştir güle güle kullan.

A Takımı Üyesi

• Bu Gün tüfeğimi av doğa dan aldım
    fazla bir arızası olmadığı için bu seferlik bizden olsun dediler

ilgi ve alakaları için kendilerine teşekkür ederim

Beretta FS-92

Sarsırlaz Frenchi

• Bu işin böyle sonuçlanması çok hoşuma gitti. İlgili ve alakalı servis olması Diana'yı cazip kıldı benim gözümde şimdi. Atışlara devam, kolay gelsin.

• Bu nedenle ben daha hafif,daha güçsüz ,kibar, fakat daha isabetli 4.5 mm küçük modeli Mod 46 yı daha cok sevmiştim.şimdiki sahibi "kocayanak" Fırat bey güle güle kullansın.

Gerçekten şahane bir tüfek 40 metreden , pet sise kapağını vuruyorum daha ne diyeyim

Birde Esim balkondan atışa kızmasa :)

Çok temiz ve kaliteli olması zaten tartışılmaz sonucta Teknosman imzalı...

Saygılar OSMAN abi...

Bu arada Rifat :)

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• benim cfx royal 4.5 var ve bu mod 460 a hayranım. tabii par meselesi var, ama kısmet olursa ben de almak istiyorum. Size hayırlı olsun

bu arada yenge haklı :)