Hangi pellet ile sıfırlama yapayım?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar bugün elime h&n silver point 17.13 grain ve h&n baracuda match 21.30 grain gececek. Mod 125 sniperin dürbününü hangi pellet ile sifirlayayim ve kac metreden sifirlama yapayim? Su anda en fazla 50-60 metreye atis yapiyorum...

• Herhangi biri ile sıfırlama yapıp hedef kağıdına değişik paletlerle atış yaparak tüfeğinin paletini bulmalısın. Sonra o paletle bir daha sıfırlama yapıp hedeflere başlayabilirsin

• Yapacağınız sıfirlama , her farkli cins ve grain pellet icin farklı olacaktır.

Yani herhangi biri ile sıfirlama yaparsanız diğer pellet icinde aynisi gecerli olmayacaktir.

15-20 metre uygun olabilir diye düşünüyorum

İyi atislar

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Pelletler elime ulaştı ve yarın sıfırlama deneyeceğim fakat dayanamayıp evde 10 m'lik birkaç atış yaptım. Hatsan ve gamo'dan sonra ateşli silah mermisi gibi geldi bu H&N'ler :) Gercekten yapı olarak çok düzgün ve çapaksız. Atışları 21.30 grain'lik baracuda match ile yaptım ve eskisinden oldukça iyi atışlar ortaya çıktı. Mod 125 Sniper'ın namlusuna tabiri caizse cuk oturdu pelletler, hiç bir boşluk kalmadı namlu kenarlarında sanırım favori pelletimi buldum. Yarın ki atışlardan sonra tekrar bilgi veririm...