e-revo vxl 1:16

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar,

bugün ufaklığa bir video düzenledim
    iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Emre valla benim yapmak isteyip, yapamadığım her şeyi yapıyorsun, gıpta ile seni takip ediyorum, tebrikler, sanki propfesyonel milyonda bir kare ceken kamerelar gibi güzel olmuş, tebrikler efem.

• Çok güzel...elinize saglik

Bayılırım ağır cekim videolarına ben de

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Abi çoook iyi... Bu arada havadayken geri gazlarsan takla attırabilirsin...

ne ukelayım yeeaw... ;grin;

filinta

dulce bellum inexpertis

• Abi çoook iyi... Bu arada havadayken geri gazlarsan takla attırabilirsin...

ne ukelayım yeeaw... ;grin;

:) bay ukala

havadayken geri gazlama maalesef mümkün değil, havada iken throttle ı geri itersen ancak fren yaparsın, fren de burun aşağı iner, gaz verirsin yukarı kalkar :) takla videolarımızda var merak etme

• Kendimi bir anda technomodel adlı sitede buldum alınacaklar listesine eklendi bu alet :rolleyes:

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Bunlarda benden olsun : )

Video nun başındaki taklacı güvercim Slash Ultimate benim ve dk. 1.30 ve 1.50 deki Savega Flux da, arada toplanıp aktivite yapıyoruz yazın;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bu da oyun odamdan ufak bir kesit : )

[Resim Engellendi: http://hizliresimyukle.com/thumb-240464.jpg]

havalı silahlar kadar olmasada bu hobiyide seviyorum ...

• Bu videolardan sonra bu olaya feci bir merak sardım :) minik canavarların fiyatı ne kadar bilgilendirir misiniz. Saygılar...

;tacli#AT44 WX LW + BSA 8*32*44;tacli#

• 450 tl gibi bir rakama e-revo 1:16 brushless motor 2.EL bulabılırsınız rahatlıkla, hatta yedekli modifiyeli de olur. ama benım içim rahat etmeli derseniz 550 tl gibi bir rakama da kutusuyla beraber çiziksiz parlayan bir keple beraber aynı araca 0 sahip olabilirsiniz

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)