A Takımı Toplantı Duyrusu (05.05.2012)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 05.05.2012 tarihli toplantıda alınan kararlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle;

A Takımı Takım üyeleri listesi aşşağıdaki kişilerden oluşmaktadır:

01- CEM KÜRKCÜ (SKYWAGON)
    02- BAHADIR MUHARREM (BMC67)
    03- MURAT ARIK (MOBYDİCK74)
    04- OSMAN TAŞPINAR (TEKNOSMAN)
    05- SERDAR HAVSUT (Serdar Havsut)
    06- MEHMET ALLAHVERDİ (meenet)
    07- LEVENT GÜRÜNLÜ (levent7706)
    08- ERDİNÇ BİLGİLİ (Erdinç)
    09- MUSTAFA İNCE (crow)
    10- TARIK KARTAL (walter/Tarık Kartal)
    11- CÜNEYT AKTAN (cüneyt06)
    12- HÜSEYİN ÜNKOÇ (Bulletz/Hatsan4eveR)
    13- KAMURAN YÜCEL (kyucel)
    14- EVREN HOCAOĞLU (eblemis)
    15- MURAT DEMİREL (baybars)
    16- ERDEM KAYA (Raptorx)
    17- BASAR CANDEMIR (ardenne)
    18- ERKAN ŞAHİNER (erksah)
    19- HAYDAR MUMCU (Hema123)
    20- SERHAT SUT (serhat_sut)
    21- THENİGHTHAWK (TheNightHawk)
    22- BÜLENT HAMURCULU (Bülenth)
    23- GÖKHAN AREL (Gökhan Arel)
    24- ATİLLA KOMUTAN (atiko)
    25- İSA ARSLAN (İsa)
    26- YASİN (wrangler)
    27- ÖMER (omer845627)
    28- FURKAN (mft)

• Takım Kaptanlığı Görevine;

Raptorx

Serdar Havsut

meenet

getirilmiştir. Takım Kaptanları;

Takımın genel yapısından, Atış alanın kullanımından, Takıma üye alımı ve ihracından vb konularda takım kararlarının uygulanmasından sorumludurlar. Elimizden geldiğince bu arkadaşlara yardımcı olmaya çalışalım.

• "Atış Alanının Kullanımı" ve "Atış Esnasında Uyulacak Kurallar" konularında ilerleyen günlerde maddeler halinde bir talimatname hazırlanacak ve alanda istinasız tüm üyelerin uyması istenecek. Gerekli görülen yerlere bu uyarı yazıları koyulacak.

Atış Alanına geliş-gidişi ve alanın kullanımı ile ilgili bir "Kayıt Defteri" uygulamasına geçilecek. Bu defterde, üye adı, geliş ve gidiş saat ve tarihleri vb alanlar olacak ve üyelerden bu defteri geliş ve gidiş zamanlarında işaretlemesi istenilecek.

Atış Alanına, "Dikkat Havalı Silah Atış Alanı" yazılı İkaz Panoları yaptırılarak gerekli yerlerine konulacak.

Korunak Çatı konusu 10-15gün içerisinde çözüme kavuşturulacak,

Atış Masaları yaptırılacak,

• A Takımı olarak kullanmakta olduğumuz mekan sahipleriyle olan toplantı sonunda;

1 - Atış Alanın Sadece A Takımı Üyeleri tarafından kullanılacağına,

2- Üye Listesinde adı olmayan hiçbir kişinin bu alanı kullanamayacağına,

3- Üyelerin alana geldiklerinde üye kartlarını görevli arkadaşlara göstermek zorunda olduğuna,

4- Misafir olarak geleceklerin gelmeden evvel mutlaka Takım Kaptanlarından onay alması gerektiğine,

5- Alanın tertipli ve düzenli kullanılması gerektiğine,

karar verilmiştir.

• A Takımı Aylık/Yıllık Aidat Toplanması

01.06.2012 ve 15.06.2012 arası başlangıç tarihi olmak şartıyla her ayın bu tarihleri arasında düzenli olarak Aylık 20tl (yıllık ödemek isteyenler için 12x20=240tl yerine 200tl )aidat toplanmasına karar verilmiştir.

Paranın ne şekillerde (elden, banka havalesi vs) toplanacağı konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

• 05.05.2012 tarihi itibariyle;

Atış alanında kesinlikle cam ürünlere atış yapılmayacak, (130m de ki kum tepesi hariç)

Hedef hattı dışında kalan hiçbir yöne atış, sıfırlama, chrono atışı vs yapılmayacak,

Atış hattında asla çapraz atış yapılmayacak.

Bunların dışında "Atış Alanı Kullanım Kuralları" ve "Atış Esnasında Uyulması Gereken Kurallar" hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Saygılar

• Güzel ve yerinde kararlar.Tebrik ederim arkadaşlar.
    Memet abi ben bazen atışlara geliyordum yine bazen gelebilirmiyim abi?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• ben 130m deki tepede de cam-şişe vs kırılmasına karşıyım açıkçası, kırılacaksa bir örtü serilip kırıkların toplanması ve çöpe atılması daha doğru olur. Aksi taktirde en fazla 2 ay sonra çöplüğe döner orası.

genel temizliği günlük beraberce yapalım ve en fazla ayda 1 yine çevre temizliği yapalım derim.

yine atış hattı-güzergahını belirlemek için turuncu veya sarı renkli direklerde dikelim, bunu daha önce konuşmuştuk.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yapılan duyuru ile ilgili yorum yapan A Takımı üyeleri ve ilgi alaka gösteren hobiseverlere çok teşekkür ederim. Saygılar

• Yapılan duyuru ile ilgili yorum yapan A Takımı üyeleri ve ilgi alaka gösteren hobiseverlere çok teşekkür ederim. Saygılar

Seni kızdırmışız anlaşılan :rolleyes: halbuki ben yazılanları talimat kabul edip, uyacağıma dair kafa sallıyordum g;$i

• Yapılan toplantıyla az çok bişeler belirmeye başladı. Gün geçtikçe daha profosyonel bir takım hatta klüp olacağımıza inanıyorum. Hayırlı olsun tüm A takımı ve havalı silah camiasına.

Her iki tarafta da aynı konulara yazınca gözden kaçabiliyor zaman zaman.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• A Takımı üyeleri; malumunuz çatı işini hallettik ufak tefek birkaç işimiz kaldı lakin bütçemizi bir miktar aşmış bulunuyoruz. Sağolsun Serdar Havsut arkadaşımız bu nokta da kendi cebinden ilave yapmak zorunda kaldı bu noktada toplama kararı aldığımız aylık aidat ücretlerinden;

Haziran, Temmuz ve Ağustos 2012 aidatlarını ( 20x3= 60tl ) bir seferde toplayacağız. Ne kadar erken toparlarsak o kadar hızlı eksiklerimizi ve Serdar arkadaşımızın parasını tamamlamış oluruz.

Bunun dışında, durumu olan üyeler dilerlerse 1 yıllık ödeme yapabilirler. Normalde aylık 20x12= 240 tl olan ödeme tek seferde olacağından 200tl olarak yapılabilir.

Sorusu olan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilir. İsteyen vereceğim hesap numarasına para yatırabilir. Hesap numarası kullanacak olanlar açıklama kısmına "ad-soyad mümkünse forum nick i ve aylık/yıllık aidat için" ibaresini mutlaka yazdırsın. Elden ödeme yapacak olanlar buluşmalarda bana ödeme yapabilirler. Saygılar

Hesap Bilgileri

SERDAR HAVSUT
    HSBC Bankası
    şube kodu : 853 - Ümitköy Ankara
    Hesap no : 853 1012625 270 00
    ıban : TR19 0012 3008 5310 1262 5270 00

• Konuya gereken özeni gösterelim lütfen. Saygılar

• Evet değerli üyeler Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarına ait 20x3 60TL olan üç aylık aidatları toplamakta güçlük çekiyoruz, bildiğiniz üzere Serdar arkadaşımız birçok harcamayı cebinden yapmıştır. Hem bu açığı kapatmak hemde atış alanımızın şuan için elzem olan ihtiyacı Atış Masalarının tamamlanması adına aidat ödemelerini zamanında yapalım. 30 üyemizden sadece 13 kişi ödeme yapmıştır.

Bunun dışında bildiğiniz gibi 9 Eylül 2012 tarihinde düzenleyeceğimiz yarışma öncesi aidat ödemeleri tamamlansın ki gerekli durumlarda zor durumda kalmayalım. Saygılar

• evet bu konu çok önemli, lütfen yükümlülüklerimizi yerine getirelim. bir an önce...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• A Takımını can-ı gönülden tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını dilyorum. saygılarımla.

• Abi bayramdan sonraki hafta senelik olarak vereceğim aidatı.Hayırlı akşamlar.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Arkadaşlar, özellikle Ankara da bulunan değerli hobidaşlar, bildiğiniz üzere Ankarada "A Takımı" adında bir takım kurduk ve bu takıma ait bir atış alanı tahsis ettik. Maddi-Manevi destekler ile kurulan bu alan sadece bu takımın üyelerinin kullanımına açıldı. Son zamanlarda çok fazla ilgi gösteremediğimizden sanırım bazı yanlış anlaşılmalar oluyor konuya açıklık getirmek adına bu konunun baştan sona okunmasında yarar olduğunu düşünüyorum.

A Takımı Atış Alanının Kullanımı İle İlgili Olarak;

Atış alanı sadece A Takımı üyelerinin kullanımına aittir

Üye alımı Takımın üyelerinin ve Takım Kaptanlarının onayına bağlıdır

Üyeliği onaylanan üye 200tl katılım payı ve aylık 20tl aidat ödeme yapacaktır

İlk Önceliğimiz Takıma uyum konusudur, "parayı veren düdüğü çalar" maalesef bizde olmayan bir durum:)

Elbette ki tüm hobiseverlere kapımız açık, gelin buyrun çayımızı için tanışalım, görüşelim, kafalarımız uyuşuyormu görelim,

Kullanılmakta olan tesis Ankarılı hobiseverlerin atış yaptığı DEĞİL, A Takımı üyelerinin kullandığı bir tesistir. Saygılar

• Üstadım aylık ücret mantıklı fakat Giriş ücreti 200 TL çok fazla değilmi...

Hatsan BT65 SB W 5.5 MM + Optima

Ankara