Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 5000 TL Daystate için verilebliyorsa Edgun içinde verilebilir sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Tabi ki Türkiye de kaç tane satılacağı önemli olan. Kimse 3 - 5 tüfek için onca zahmete katlanmaz. Hayal kurulmadan murada erilmiyor. 2 sene önce Daystate lerin adı bile geçmiyordu forumlarda fakat şuan bir çok kullanıcısı var. Elbet bizde hayal kurup Edgun ların gelmesini umut edicez yada Metehan kardeşim gibi kendi imkanlarımızla piyasadaki PCP leri Bullpup yapıcaz. Hobinin güzelliği burda :thumbup:

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• 5000 TL Daystate için verilebliyorsa Edgun içinde verilebilir sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Tabi ki Türkiye de kaç tane satılacağı önemli olan. Kimse 3 - 5 tüfek için onca zahmete katlanmaz. Hayal kurulmadan murada erilmiyor. 2 sene önce Daystate lerin adı bile geçmiyordu forumlarda fakat şuan bir çok kullanıcısı var. Elbet bizde hayal kurup Edgun ların gelmesini umut edicez yada Metehan kardeşim gibi kendi imkanlarımızla piyasadaki PCP leri Bullpup yapıcaz. Hobinin güzelliği burda :thumbup:

Elbette zevk renk tartışması yapmıyorum. Daystate ler de bu paralara değmez aslında bakmayın aldık bi kere. Benim anlatmak istediğim Edgun bu para etmez yada eder de değil. Benim anlatmak istediğim o rakamlara satılsa satılsa 3-5 tane satılır o da bu işi ticaret olarak yapacak kişiyi kurtarmaz. Kişisel ithalat dan korkmamak gerekiyor, inanın herhangi bir satıcıdan almaktan çok daha uygun bir fiyata mal olacaktır. Saygılar

Ali abi girişelim bu yaz benim raidera :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Pcp de verilecek mantikli ve makul fiyat bence max. 2000 Tl'dir. Uzeri hakikaten yazik.Namlu kalitesi haric gerisi atla deve teknolojiler degil g;$i

• Elbette zevk renk tartışması yapmıyorum. Daystate ler de bu paralara değmez aslında bakmayın aldık bi kere. Benim anlatmak istediğim Edgun bu para etmez yada eder de değil. Benim anlatmak istediğim o rakamlara satılsa satılsa 3-5 tane satılır o da bu işi ticaret olarak yapacak kişiyi kurtarmaz. Kişisel ithalat dan korkmamak gerekiyor, inanın herhangi bir satıcıdan almaktan çok daha uygun bir fiyata mal olacaktır. Saygılar

Aynı şeyleri düşünüyoruz Mehmet abim. SAYGILAR... :thumbup:

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22