At44 Kullananlar Yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar cometa lynx v10 paylasımları biraz zaman alıcaga benziyor.bu zaman içinde aklımda olan at44 leri arastırıyorum.belkide at44 nasip olur.öncelikle 2 model var aklımda AT44 WX 10 LW ve AT44 LONG ..bu modellerden kullananlar paylasım lazım bilgi lazım :rolleyes: birde long modelinin lw namlu olanı var ona ne dersiniz

Stoeger x10 synthetic combo
    Tuka Tek Kırma Düzce 16 Cal
    Sarsılmaz New Avrasya Süperpoze 12 Cal
    Üzümlü Lazer 7+1 71cm 12 Cal
    Eser yaylı 4.5 mm

• kimine isabetli kimine isabetsizi denk geliyor demişssinizde bu firma nasıl bir üretim yapıyor anlamıs değilim.ben şanssızım.bana kesin isabetsiz patlar.peki hatsandaki lw namlu aa lardaki ile aynı namlumu.yani kalite kalite değişiyomu yoksa standartmı?

Eser yaylı 4.5 mm

• Aynı değil . LW nin 100 liralık namlusu da var 500 liralık namlusu da var .

filinta

dulce bellum inexpertis

• AA firmasına bir parti hatalı lw namlu gelmiş adamlar tonlarca tüfek siparişini iptal eymiş neden kalitaden ödün vermemek için ama hatsan böyle bişey olsa gelmiş mal geri gitmez tekın tüfeklere at gitsin derler.Ayrıca hatsanın kendi yaptığı namlulara lww nin amblemini vurmadığıda meçhul.

• o zaman sadece ismi lw abi.. lw'nin en kötü namlusunu kullanmıslardır kesin.yani hatsan namluyla arasında bir fark yok demeleri buradan geliyor anlasılan.fakat ben ne yapıcam bilemiyorum.şansım bi yaver gitmedi.ne fx alabiliyoruz nede aa. cometa v10 dedik fazla bilgi yok hatsan dedik cok kafa karıstırıcı sorunları var. bakalım sonumuz nolcak.ins yaylıya devam demeyiz

Eser yaylı 4.5 mm

• namlular üretilirken hepsi bir seferde çıkar. daha sonra kalibrasyonda ayrılarak sınıflandırılır. yani bunu kaliteli yapalım bu kalitesi düşük olsun diye bişey yok. hepsi aynı işlemlerden geçer. ancak üretimi etkileyen malzeme homojenliği, üretimdeki toleranslar kaliteyi etkiler. işte bu sonuca bakarak fiyatlandırma yapılır.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• [quote='omer845627','index.php?page=Thread&postID=190231#post190231']AA firmasına bir parti hatalı lw namlu gelmiş adamlar tonlarca tüfek siparişini iptal eymiş neden kalitaden ödün vermemek için ama hatsan böyle bişey olsa gelmiş mal geri gitmez tekın tüfeklere at gitsin derler.Ayrıca hatsanın kendi yaptığı namlulara lww nin amblemini vurmadığıda meçhul.[/quo

abi bu hatsan neymiş yaw ;#^+.

Eser yaylı 4.5 mm

• [quote='genco6756','index.php?page=Thread&postID=190234#post190234'][quote='omer845627','index.php?page=Thread&postID=190231#post190231']AA firmasına bir parti hatalı lw namlu gelmiş adamlar tonlarca tüfek siparişini iptal eymiş neden kalitaden ödün vermemek için ama hatsan böyle bişey olsa gelmiş mal geri gitmez tekın tüfeklere at gitsin derler.Ayrıca hatsanın kendi yaptığı namlulara lww nin amblemini vurmadığıda meçhul.[/quo

yahu bu yoruma ne desek. hatsanı yerden yere vurmuşsunuz. birde varsayımdan yola çıkan yorumlar. hatsan delimi hatalı gelen namluyu taksın tüfeğine. talebe göre kalite sağlamaya çalışan aynı zamanda lım gücünü dengelemeye uğraşan bir firma hatsan. competition namlu taksa bt65 e 2500 tl dese kim alır. eğer bu tip bir uygulamadan haberdarsanız kabul ama vara yoğa konuşmamak lazım.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• +1 hatsan kendi namlusuna lw damgasını vurabilmesi için markayı satın alması yada anlaşmasının olması lazım bildiğim kadar

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• AA firmasına bir parti hatalı lw namlu gelmiş adamlar tonlarca tüfek siparişini iptal eymiş neden kalitaden ödün vermemek için ama hatsan böyle bişey olsa gelmiş mal geri gitmez tekın tüfeklere at gitsin derler.Ayrıca hatsanın kendi yaptığı namlulara lww nin amblemini vurmadığıda meçhul.

Hatsan Türkiyede en iyi havalı silah yapan yerli üreticimizdir. ayrıca avrupada da sayılı üreticiler arasındadır.
    birçok markanın gerek ateşli gerek havalı üretimini yapmaktadır. ve yurtdışında hatsan kullanıcıları ürünlerden çok memnundurlar ayrıca Hatsan mesela gamo markasından daha iyi kalitede üretim yapmaktadır, yurt dışında gamo markasından önce gelir.

Herkes tutunmuş lw namlu diye , lw namlu ile hatsan namlu arasında ne fark var? bunu kimse bilmiyor ben içinde olduğum için biliyorum.
    malzeme aynı malzeme, yapılan cnc tezgahlar aynı, işçilik aynı işçilik, tasarım orjinaline sadık kalarak aynen yapılmış, hatta lw dediğiniz namluların çoğu anlaşmaları dahilinde hatsan tarafından üretiliyor.
    aynı şekilde birçok yabancı markanın silah mekanikleri, hatta fiyatı 1000 dolar larla ifade edilen yabancı yivli av tüfeklerinin namlularınıda hatsan üretiyor.
    lütfen yorum yapmadan daha fazla bilgi sahibi olunuz.
    Ha ben bunları nereden biliyorum? Üretimde usta olarak çalışan akrabamdan, neredeyse haftanın bir günü hatsana uğruyorum.

• Yahu hatsanın bir yetkilisi yok mu , şuraya herşeyi yazsın konu kapansın. Ayrıca herhangi bir PCP , LW namlulu en iyi yaylıdan daha iyi grupman yapar. Titreşim yok bir kere. 2009 da ilk AT44 ümü aldığımda LW falan bakmamıştım , herşeyi vururyordu , oturdupum yerden 110 metrede soda şişelerini dizip atıyordum. LW bir kurdela sadece , arabaya takılan çelik jant gibi , bir faydasını görmedim daha. Ama LW diye birşey var , faydasını görenler de var , kaliteli mi bilmiyorum . Ama 100 metrede 10 da 8 yerine 10 da 9 vurmak istiyorsanız alabilirsiniz. %3 bir etki yaparsa yapar.

filinta

dulce bellum inexpertis

• peki onca kullanıcıdan neden herkez hatsanı şikayet ediyor yada madem gamodan iyi neden gamoya kimse toz kondurmuyor.kendi malımız diyemi biz bunları yapıyoruz bi anlamadım gitti.türk malıysa alınmaz deyim oldu artık

Eser yaylı 4.5 mm

• Sizin dediğiniz yaylı tüfeklerle ilgili giden tartışma , gamonun yaylıları tabii ki hatsandan iyi. Ama PCP ye gelince fiyat/kalite oranını hatsan kadar yakalayan yok. Başka hiçbir marka 600-700 TL ye PCP satmaz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• hatsan başka markaların fason işlerini yapıyor diye kendide o kalitede yapıyor diye bişey yok.ayrıca tüm üreten ve ihracat yapan fabrikaların iç piyasa diye ayırdığı 2. Kalite mallar vardır.Yok diyen kendini kendini kandırır.Saygılar

Evet aynen o kaltede üretim yapiyor, başka firmalara üretim yaparken belli hazir aksamlar hariç malzemeyi onlardan almıyor, burada kendi malzemesi kendi işçileri ve makinası ile yapiyor.
    hatsanda kullanılan cnc tezgahlar dünya standardında, sizin iyi dediğiniz üreticilerde aynı tezgahları kullanıyor. mesela belli bir model silaha standar denilen bir namlu yapılacaksa materyali bellidir bu almanyayada gitseniz değişmez amerikadada, türkiyedede
    uygun bir zamanınızda hatsan fabrikasını gezme fırsatınız olursa ne dediğimi anlayacaksınız.
    şöyle bir örnek vereyim öve öve bitirelemeyen AA tx 200 mesela, AA la anlaşma yapılıp örnek silah alınsa, burada aynı malzeme kalitesiyle birebir parçalar yapılıp montajlansa hangisi iyi olur? siz derseniz AA herzaman iyidir alakası yok, oranın işçisi, cnc tezgahı kuş kondurmuyor silaha. belirli bir standartlar var burada hatsanın ürettiğide aynı olur ve bu farkı kimse anlayamaz.

gelelim 2 ci kalite mal olayına evet bunu her firma yapar hatta sektörde farketmez, kendini dünyaya iyi tanıtmak için özenle seçilmiş mallarını yollar ve ona görede fiyatlandırır.

sen git amerikada 400 dolara satılan mod 125 sniperi burada 400 milyona al, sonra 2 ci kalite de, elbette oyle olucak ne kadar ekmek okadar köfte kardeşim, burada silahları kötüleme git ihraç modellerinden al kullan sonra yorum yap.

• peki bu kadar tartısma konusu arasında tekrar belirteyim.at44'ün hangi modelini tavsiye edersiniz.?at44 wx10 lw nasıl kullanan varmı?

Eser yaylı 4.5 mm

• al at 44 dü keyfine bak lw namlu yok hatsan namlu gereksiz tartışma şu siteden belkide yarıdan fazlası at 44 kullanıcısıdır birisi 50 mt den 1cm grup yapar at 44 de 5cm yapar yoksa bütün pcp ler aynıdır servis sorunu yok parça sıkıntısı yok bütçeyi zorlamayan en uygun pcp dir ;grin;

• tamam o zaman hangi modelini önerirsiniz:)

Eser yaylı 4.5 mm