02 haziran 2012 "yaz gelmiş haberimiz yok" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • uzun bir aradan sonra bende gelecem. buluşma yeri neresi? ps mi?

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• benim bu hafta da gelmem zor. size iyi eğlenceler.. ;#^+. ;#^+.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Sabah erkenden mekandayım... :thumbup: :thumbup: ;şrofls;. ;şrofls;.

• Arkadaşlar merhabalar,

Cumartesi saat 15:00'den sonra mekana gelebilirsem gelmek isterim, ya da pazar günü sabahtan kimse olur mu acaba? A Takımı'nın yiğit insanlarıyla tanışmak istiyorum artık.

• Arkadaşlar merhabalar,

Cumartesi saat 15:00'den sonra mekana gelebilirsem gelmek isterim, ya da pazar günü sabahtan kimse olur mu acaba? A Takımı'nın yiğit insanlarıyla tanışmak istiyorum artık.

Abi tam haftasıı!boluya gidiyorum ev taşımaya.Bu hafta yokum ben abi.Pazar erkenden gelirdim alana yoksa.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Furkan surprizlerle mekani ucurmayiz dimi :)
    Nasipse yarin alandayim. Cem abi bekliyoruz seni.

A-TAKIMI

• Evet arkadaşlar yarın kısmetse Erdem abi, Erdinç, Serdar ve Ben İstanbula yarışmaya gidiyoruz umarım iyi bir dereceyle evimize döneriz bugün baya bir idman yaptık Allah sonumuzu hayır etsin. Size iyi buluşmalar, A Takımı size emanet arkadaşlar kaptanlar yokken:) Şimdiden iyi buluşmalar. Saygılar

• Evet arkadaşlar yarın kısmetse Erdem abi, Erdinç, Serdar ve Ben İstanbula yarışmaya gidiyoruz umarım iyi bir dereceyle evimize döneriz bugün baya bir idman yaptık Allah sonumuzu hayır etsin. Size iyi buluşmalar, A Takımı size emanet arkadaşlar kaptanlar yokken:) Şimdiden iyi buluşmalar. Saygılar

:love: :love: Mehmet Kaptan,Erdem Kaptan, Serdar Kaptan, Erdinç Astsubayım, :love: :love:

Yarışmaya katılan tüm A Takımı üyelerine başarılar diliyorum. Derecelerinizi bekliyoruz. Bileğinize ve yüreğinize kuvvet.

Alıntı

Furkan surprizlerle mekani ucurmayiz dimi :)
    Nasipse yarin alandayim. Cem abi bekliyoruz seni.

Levent Kardeşim,

İnşallah gelmek nasip olur. Şu Ankara trafiğine bir alışabilsem. 8o

"Abi tam haftasıı!boluya gidiyorum ev taşımaya.Bu hafta yokum ben abi.Pazar erkenden gelirdim alana yoksa."

İsa, nasipse önümüzdeki haftadan sonra buluşmalara geleceğim.

• Arkadaşlar A-TAKIMI nı başarı ile temsil edeceğinizden şüphem yok. Kafeterya kısmına birde madalya köşesi yapalım artık... :thumbup:

Cem benim işim belli olmaz pazar sabahı da gelebilirim. O zaman görüşürüz.

• Ömer kardeşim aslında yarışma değilde ufak çaplı bir lig planım var sen konuyu açtın madem biraz bahsedeyim. A Takımı olarak kişisel katılım yapacağımız bir lig düşünüyorum, ne tip bir yarışma olacağı konusunda henüz bir fikrim yok puan usulü bir lig olacak c.martesi ve pazar günleri müsabakalar olacak ve ortalama 4-5 etaptan oluşacak. Toplamda alınan puana göre sıralama yapılacak ve ödülleri olacak. Şimdilik bu kadar bilgi yeterli sanırım. Saygılar

• Yarışmaya katılacaklara başarılar dilerim, umarım ilk dört bizden olur:)
    Furkan üç ay yoksun. Sürprizini ve seni saat 3-4 gibi görsem olmazmı? Ne bombaların var çok merak ediyorum.

abi 3-4 biraz geç bana benim oradan sonra yolum uzun ama belli olmaz bide kimseye çok umut vermiyeyim ilkkez deniyeceğim bir yönten var aklımda onun haricinde de bir küçük şey daha var onun içinde imzama bakın bişeye benzetmeye çalışın

• abilerim hepinize başarılar. :)

Cem abi inşallah birdahaki sefere diyeli ozaman abi :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

gönlümüz sizden yana başarılar dilerim