mod 125 üstü optima 3-9*44E dürbünüm darbe sonucu arızalandı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mod 125 yanında gelen optima 3-9*44E dürbünü yeni dürbün alıncaya kadar idare etmek ve korumak için Sports Match dampa ayak siparişi vardim. dün elime geçti bugün sıfırlama yaptım her şey güzel giderken kurma esnasında namlu kurulamadan elimden kaçtı ve yayın sert etkisi ile kendiliğinden sert bir şekilde geri kapandı. yaptığım atışa göre sert kapanma sonucu 35m de 60cmlik yukarı kayma olmuş. yeni sıfırlama için dürbün neredeyse son ayara geldi. sinirlerim iyice gerilmişken asıl kötü durumu zoom halkasını çeviremeyince yaşadım. zoom artık yok. resmen kilitlenmiş kalmış. daha başka da birşey yapmadım. tamir şansım varmı? bir fikri olan var mı acaba

Mod 125 Sniper

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen whiteeverest ().

• Gecmis olsun durbunun arizalanmasindan ziyade elinizden kacan namlu yukari egilmis olabilir bu durumda tufegin servisiyle baglantiya gecmek en iyisi. Bence bir kontrol edin. Bunun akabinde sorunun durbunden oldugunu dusunerek clickleri.zorlayip kilitlemis olabilirsiniz. Bu durumda yapilabilecek pek birsey yok gibi durbun tamiri yapan bir yer henuz duymadim fakat kendiniz acip yeniden toplayabilirseniz belki durbunu kurtarabilirsiniz.

• teşekkür ederim; namlunun eğilme ihtimali aklıma gelipde göz ile baktım (sig-sauer videosunda yivli üretiminde bir amca makine yardımı ile bakıp bakıp rötüş atıyordu da ordan esinlenme ile...) birşey göremedim. hafta sonu olunca da servisi aramadım, yarın ararım zaten servisi gayet ilgili diye bir şeyler duymuştum.

Mod 125 Sniper

• Gecmis olsun durbunun arizalanmasindan ziyade elinizden kacan namlu yukari egilmis olabilir bu durumda tufegin servisiyle baglantiya gecmek en iyisi. Bence bir kontrol edin. Bunun akabinde sorunun durbunden oldugunu dusunerek clickleri.zorlayip kilitlemis olabilirsiniz. Bu durumda yapilabilecek pek birsey yok gibi durbun tamiri yapan bir yer henuz duymadim fakat kendiniz acip yeniden toplayabilirseniz belki durbunu kurtarabilirsiniz.

mesajınız için gerçekten teşekkür ederim çünkü biraz önce sayenizde dürbün ayarını sona kadar çevirmiş halde bıraktığımı hatırlayarak eski sayımımda 240 saydığım kliki sondan 120 klik attığımda zoom özelliği yerine geri geldi. buna sevindim tabi ama sanırım namlum eğilmiş. :(

Mod 125 Sniper