Gamo P-25 Atış-Tahribat(sızlık) Videosu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Değerli arkadaşlar,
    Gamo P-25 model, namlu çıkış hızı 138m/sn olan tabancamla 13-14m mesafeden plastik gazoz şişesine (kola şişelerinden farklı pütürlü-buzlu cam gibi bir plastik), sıfır co2 tüple, 3 farklı tip pelletle yaptığım atışların bir kısmının videosu ve pellet resimleri aşağıdadır. O mesafeden şişeyi sadece deviriyorlar, yakın mesafeden bile delemediler. Daha öncede yağ tenekesine yaklaşık 6m den yaptığım atışlarda sadece hafif göçme olmuştu. Beklediğim gücü göremedim doğrusu, nitekim başkada havalı tabanca kullanmadığım için diğerleriyle farkını bilemem. Deneyimli arkadaşlardan yorumlar gelir sanıyorum.
    Ateşli silaha alıştırma ve atış çalışması yönünden oldukça faydalı olacağınıda düşünüyorum.

[Resim Engellendi: http://i1254.photobucket.com/a…r_Gun/45mmpelletler-1.jpg]

http://s1254.photobucket.com/a…rent=OfisGamoP25Petie.mp4

(Yukarı linkteki videoyu pencere şeklinde nasıl yüklerim yardımcı olabilecek var mı..?)

• %98.5 tabancanız 138 m/s nin altındadır , aynı pete birde su doldurup atış deneyin derim , co 2 ler genellikle boş petleri delemezler fakat dolularını delerler.

• Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Videodaki gibi bir pet şişeye dün 60 metreden HW 45 ile pelleti soktum. ;tacli#

abi sende p-25 ile hw45 kıyaslamasaydın keşke 1000 liraya yakın fiyatı var sen bana ver o parayı üşenmen 60m kosup elimle çivi sokarım istediğin hedefe 8o ^^

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• :D

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.