Boş Tetik Düşürmenin Zararı Var Mı_?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi pcp tüfeklerde boş tetik düşürmenin zararı var mıdır_? Bazen kaç atış yaptığımı unutup şarjör bitince boş tetik düşürdüğüm oluyor. Bir de at44 ile aşağıdaki moderatörü kullansam verim alabilir miyim, sitede yazdığı gibi sesi yüzde 90 azaltır mı_? Ev içi atışlarda korkutucu bir ses çıkıyor bu aletten :)

• boş tetik düşürme ile forumda çok güncel bir konu var portala girerseniz hemen karşınıza çıkardı aslında bende bir at44 kullanıcısıyım sesinden pek rahatsız olmama rağmen moderatör kullanıyorum oldukça güzel çalışıyor ama her mod aynı performansı göstermiyor bence en iyisi hatsanın ürettikleri

• Forumdaki konu yaylılar için ama pcp ler içinde bununla ilgili onlarca konu var. PCP de bir sıkıntısı yok sonuçta anlık basınçlı hava.
    Moderatör konusunda Hatsan'ın kendi moderatörünü kullanıyorum açık hava da sadece çekiç sesini veriyor kapalı ortamda o basınçta hava mutlaka ses çıkarır

• Forumdaki konu yaylılar için ama pcp ler içinde bununla ilgili onlarca konu var. PCP de bir sıkıntısı yok sonuçta anlık basınçlı hava.
    Moderatör konusunda Hatsan'ın kendi moderatörünü kullanıyorum açık hava da sadece çekiç sesini veriyor kapalı ortamda o basınçta hava mutlaka ses çıkarır

sizinde benimde bahsettimiz konuda birisi pcpler için sormuştu vede ben cevapladım o konunun son cevaplarına bakabilirsiniz