sıfırlanmayan dürbün sorununa çözüm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • başlığı biraz genel tuttum ama aslında konu sadece tarretlerin bitip silahın halen sıfırına oturmamış olması durumları için geçerli bir iki yöntem var bunları sizinle paylaşmak istedim
    bunlardan biri hepimizin bildiği dürbün ayağını beslemek diğerisi ise çok sağa yada çok sola atışlarda geçerli bir yöntem

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bendeki bsa dürbünde çok sola atma sorunu yaşadım tarret bittiği halde 30m de dört parmak sola atıyordu öndeki ayak sola bakçak şekilde ayakları tekrar taktım ve busefer bir karış sağa attı sonra tabi sağa atınca sıfırlamak sorun olmuyor

• Kardeşim eline sağlık :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• dostum eline emeğine sağlık :thumbup:

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Bu BSA larda oldum olası bir sorunlar var zaten , Çin olmayan Contender ve catseye serisinden şaşmamak lazım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Güzel paylaşımlara devam Furkan eline sağlık.. :thumbup:

Kardeşim eline sağlık :)

konuşman çok güzel bir profosyenel gibi furkan bundan ötürü seni tebrik ederim :D :D

dostum eline emeğine sağlık :thumbup:

hepinize teşekkürler birilerine yardımcı olursam bu bana mutluluk verir tarık abi yorumun için ayrıca saol ben pek konuşmamı beyenmemiştim yayımlayıp yayımlamak konusunda tereddütüm vardı ama beyenildiyse ne mutlu bana

• Bu BSA larda oldum olası bir sorunlar var zaten , Çin olmayan Contender ve catseye serisinden şaşmamak lazım.

berke abi çok haklısında namussuzlar çok ucuza verip adamın kanına giriyorlar 170 lira gibi bir rakama 8-32x sıfır dürbün türkiyede o fiyata anca optima falan alıyon şimdilik iş görüyor ama ilerde inşallah bi nikko olur inşallah

• Nikko tuzlu biraz , barska ve tasco da onlar kadar kaliteli sayılır . Düşük zoom ama merceği güzeldir . 300 den aşağıda olanları alma yeter. :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis

• TEŞEKKÜRLER DOSTUM EMEĞİNE SAĞLIK ÇOK YARARLI OLDUN DENEYECEEZ BAKALIM :)

HATSAN MOD 99 LİMİTED EDİTİON + 4 / 32 OPTİMA

MEHMET KOÇUBABA

• Furkan eline emeğine sağlık... Türkçede "Beyendim" diye bir kelime kullanmak yanlış ..doğrusu "Beğendim" olacak ..bunuda düzeltirsen A-Takımı seni bir kat daha fazla sevecek. g;$i

A Takımı Üyesi

• Arkadaşlar size bir sorum olacak benim silahta dürbünü bir türlü ayarlıyamıyorum :(

çok yukarı atıyor sağ sol ayarını yaptım ama aşağı çekemiyorum miller bitti yetmiyo ne yapmam lazım bir yardım edermisiniz ?

şimdiden teşekkür ederim

MEHMET KOÇUBABA

• teşekkürler .

MEHMET KOÇUBABA

• eline sağlık..

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)

• hepinize teşekkürler birilerine yardımcı olursam bu bana mutluluk verir tarık abi yorumun için ayrıca saol ben pek konuşmamı beyenmemiştim yayımlayıp yayımlamak konusunda tereddütüm vardı ama beyenildiyse ne mutlu bana

kardeşim ellerine sağlık,senin yaşındaki birçok öğrencim daha kendini ifade etmekten aciz ... ben genel olarak başarılı buldum ve daha iyilerini yapabileceğini düşünüyorum tebrikler... yeni konularda bekliyorum(ışık olayına biraz daha dikkat edersen daha iyi çıkar :) ) başarılar

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Ayarlar sonda olduğu halde 20mt. den 1 karış aşağa atan bir dürbün için ne yapabilirim sizce? ...