PCP tüfekleri M4A1 görünümüne bürmek için eklenti [bence süper!]

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba değerli arkadaşlar, saygıdeğer abiler...
    Şu alttaki videoda gördüğümüz dönüşüm kiti (Crosman MAR177 PCP Dönüşüm Kiti) hakkında bilgiye sahip olan varmı, tavsiye edermisiniz. Ben airsoft bi tüfek alıp pcp tüfeğimin mekanizmasını alacak olduğum airsofta takma planları kuruyordum. Ama bu videoda özel zaten tam benim düşünceme göre bişey yapılmış.
    Almayıı düşünüyorum. Bilgisi olan varmı?
    Üzerine eklenti taksak (reddot vs) tam ayarlı olurmu?

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

At44-10'uma POMPA ARIYORUM!

• Daha ilk yorumun olumsuz olması moralimi bozdu :( Ama haklısınız gümrük sorunu... :S

• gümrükten niye böyle bir sorun çıkarki hep sinir olmuşumdur. ulan hadi kurusıkı veya yivli veya yivsiz tabanca ve av tüfeği alsan başın ağrır işin doğrusu ama bu bişeyde atmıyoki bildiğin bi ekipman işte tövbe tövbee

• G3A3ün jing-gong replikasını alıp içine pcp tüfeği yerleştirmeyi düşünüyordum ama sanırım sığmıyacak.